Mobile Legends: Bang Bang

Forgot password?
 Register now.
View: 155567|Reply: 40
Collapse the left

Hesabın Güvende mi?

Close [Copy link]
Post time 2017-7-10 04:02 PM | Show all posts |Read mode

Sign up now, Make more friends, Enjoy with more features, Let you easily Fun Community.

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x
Değerli oyuncularımız:
Son zamanlarda bazı oyuncularımız hesappaylaşma, hesap alıp satma, 3. yollardan bakiye yükleme gibi resmi olmayan veasla onaylamadığımız davranışlarda bulunmaktadır. MobileLegendsoyuncularının haklarını ve güvenliğini korumak, oyunun adil düzeninisağlamak amacıyla sizlere bir bildirim göndermekteyiz:
1- Hesap paylaşma, hesap ticareti veya 3.yollardan bakiye yükleme durumlarında hesap bilgileriniz ve şifreleriniz kötüniyetli kişilerin eline geçebilir. Bu durum bilet, SP, elmas, kahraman, kostümharcaması ile sizi zarara sokabilir.
2- 3. platformlardan (başka bir uygulama)bakiye yüklemesi herhangi bir resmi koruma içermemektedir. 3. platformlardanyapacağınız yüklemelerde bakiyenin hesaba ulaşmaması, hesap çalınması gibi durumlarda,MobileLegendsherhangi bir müdahalede veya telafi yapamaz.
3- Hesap güvenliğiniz için, hesapbilgilerinizi kimse ile paylaşmayınız. Ayrıca iOs kullanıcılarının yalnızcaAppStore , Android kullanıcılarının yalnızca Google Play üzerinde bakiye yüklemesiyapmasını şiddetle vurgulamaktayız. Eğer 3. platformlardan yükleme yapıldığınıfark edersek, gerekli önlemi alacağız.
4- Eğer hesabınızı henüzeşleştirmediyseniz, hesabınızın kaybolma riski bulunmaktadır. Lütfen oyun içiprofilinize tıklayarak hesap kısmından eşleştirme işlemini gerçekleştiriniz. Buşekilde hesabınızı güvenliğini arttıracaksınız.
Anlayış gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.Saygılarımızla Mobile Legends.

Post time 2017-7-10 11:54 PM From mobile phone | Show all posts
Sanırım yetkilisiniz. Bi yardımcı olursanız sevinirim. http://forum.mobilelegends.com/forum.php?mod=viewthread&tid=27150&extra=page%3D1&mobile=2
Post time 2017-7-13 10:08 PM From mobile phone | Show all posts
Hocam benim üyeliğim silindi giremiyorum bi yardımcı olur musunuz
Post time 2017-7-14 01:41 AM | Show all posts
Daha fazla detay verebilir misin kardeşim? Nasıl bir problem içerisindesin yardımcı olalım.
Post time 2017-7-14 07:12 PM From mobile phone | Show all posts
Hesabımı kaybettim ve kaybettiğim hesabın ID bilmediğim için geri alamıyorum. Ne yapmam gerekiyor?
Post time 2017-7-15 08:26 PM From mobile phone | Show all posts
Merhaba, öncelikle hazır konu bakiye yüklemeken açılmışken söylemek isterim fiyatlar uçuk ve fahiş dolar kuru yüksekbu nedenle ülkeye göre fiyat gerekir. Hayır 35 liraya vip veren başka bi oyun gösterin desem yok. Kostüm fiyatlarından bahsetmiyorum bile. Hem sp hem elmas için birşeyler yapılması şart. Biiyorum bu halde de alanlar var ama dediğim gibi ülkeye göre fiyatla çok daha fazla alıcı bulunabilir.
Post time 2017-7-17 02:42 AM From mobile phone | Show all posts
Esabimi kaybedim adi Burak1 29 leveldi yardim edin nolur 27 hero 9kostum
Post time 2017-7-17 02:43 AM From mobile phone | Show all posts
Adi BurakRG di
Post time 2017-7-19 09:11 PM From mobile phone | Show all posts
Hesabım çalındı facebook üzerinden başka hesap var ve oyun atıyor, hesabımı nasıl geri alabilirim gamil adresim bu omerfarukkilic03@gmail.com
Post time 2017-7-19 09:29 PM | Show all posts
Müşteri Servisi ile en yakın zamanda iletişime geçin. Hesabım hacklendi seçeneğini seçin ve gelen forma bilgilerinizi eksiksiz girin.
You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2022-12-1 10:48 PM GMT+8