Mobile Legends: Bang Bang

Forgot password?
 Register now.
Author: lee
Collapse the left

Hesabın Güvende mi?

Close [Copy link]
Post time 2017-7-19 11:19 PM From mobile phone | Show all posts
Hayabusa04 replied at 2017-7-19 21:11
Hesabım çalındı facebook üzerinden başka hesap var ve oyun atıyor, hesabımı nasıl geri ala ...

Geri dönüş alamıyorum lütfen yardımcı olun.size olabilindiğince kanıt vereceğim 1-oyuna sezon 3 ün başlarında başladım ve2016 senesinde 2-oyuna 05071452100 numaralı hat üzerinden para yükledim 3-ilk aldığım yüklemede freya kahramanı aldım ve tek yüklemem buydu 4-ilk nickname Bozkurt04 bunlar kanıtlarım lütfen yardımcı olun... Facebook üzerinden bilmediğim bir şahıs tarafından giriş yapılıp çalınmıştır gereğinin yapılması için arz ederim
Screenshot_2017-07-19-18-13-58.png
Screenshot_2017-07-19-18-14-05.png
Post time 2017-7-20 03:26 AM | Show all posts
Kardeşim Müşteri hizmetleriyle iletişime geçmen gerekiyor. Ana ekranda profil fotosunun hemen sağındaki simgeye tıklayıp hesap problemlerine ordan da hesap hacklenmesine gir. Çıkan formu doldur. Not kısmına durumu belirt. Sana soracağı zorunlu alanları doldurman lazım, en alt kısma da gerekli gördüğün şeyleri yazıp gönder 3-7 gün içerisinde bazen daha kısa sürede cevap alırsın.
Post time 2017-7-20 08:23 PM From mobile phone | Show all posts
iyi gunler.Telefonuma format attiktan sonra oyunu tekrar yukledigimde Hesabimi google ve facebooka baglamama ragmen giris sayfalari acilmiyor. hesabima tekrardan giremiyorum
Post time 2017-7-21 04:41 PM From mobile phone | Show all posts
merhaba telefona format attiktan sonra google play
Post time 2017-7-21 04:44 PM From mobile phone | Show all posts
merhaba, telefonuma format attiktan sonra oyunu tekrar yukledim facebook ve google play oyuna bagli olan hesabima baglanamiyorum. Baglan secenegini tikladigimda uzun sure bekliyir herhangi bir pencere acilmiyor. ama vk hesabi kullanmamis olmama ragmen o secenegi tikladigimda hemen pencere aciliyor. Oyunda baglanti ile ilgili bir problem var buyuk ihtimalle. Bilgilerinize
Post time 2017-7-28 02:11 AM From mobile phone | Show all posts
ben hesabimi baglamistim facebooka simdi giremiyorum yardimci olur musunuz
Post time 2017-8-3 06:08 AM From mobile phone | Show all posts
Ja banada bi yardimci5olurmusunuz  ben eski hesabıma giremiyoru5tlf değiştim fb hesabina bağlanmıştır suan yeni tlfda fb hesabıma eski hesabıma geçmiyor böyle bi hesap yok falan diyor ne yapabilirim?
Post time 2017-8-4 11:49 AM From mobile phone | Show all posts
Selamlar dalginlikla birknci hesabi hicbir seye baglamadan
Post time 2017-8-4 11:52 AM From mobile phone | Show all posts
Selamlar dalginlikla ana hesabimi hicbirseye baglamadan ikinci hesaba gecis yaptim musteri servisine hesap kaybı yazıyorum karsıma cıkan uc secenkte yardimci olmuyor ne yazssam baska secenek gormuyorum yardimci olurmusunuz
Post time 2017-8-4 11:54 AM From mobile phone | Show all posts
Yanlışlıkla ana hesaptan hiçbir hesaba bağlanmadan ikinci hesaba geçtim ve ana hesap kayboldu. Müşteri servisine gönderdiğim hesap kaybı yazısından sonra onume sunulan üç seçenek var ve onlar yardımcı olmuyor. Daha ne yapabilirim ID mi vesayre gerekli olan herşeyi biliyorum lutfen yardimci olun!!!!
You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2022-12-1 09:50 PM GMT+8