Mobile Legends: Bang Bang

Forgot password?
 Register now.
Author: lee
Collapse the left

Hesabın Güvende mi?

Close [Copy link]
Post time 2017-8-26 01:44 AM From mobile phone | Show all posts
Merhaba benim hesabım zamanında geri ödeme yapmıştım ve oyunu oynamadığım bi zaman içerisinde herolar bloke olmuş sıralı atamıyorum -1000 elmas gösteriyordu -250 ye düşürdüm 0 a düşünce bloke kalkar mı?
Post time 2017-9-30 10:54 AM From mobile phone | Show all posts
Kardeşim uzun süre oyuna girmedim hesaptaki bütün kahramanlar bloke olmus hic birini kullanamiyorum 0 kahraman gösteriyor dondurulmus diyor bi yardimci olursaniz sevi iri
Kardeşim uzun süre oyuna girmedim hesaptaki bütün kahramanlar bloke olmus hic birini kullanamiyorum 0 kahraman gösteriyor dondurulmus diyor bi yardimci olursaniz sevi iri
Post time 2017-10-9 12:45 AM From mobile phone | Show all posts
selam ben hesabimi kaybettim id bilmedigim icin giremiyorum 2 gun once 900 tl yakin elmas yukledim nasil geri alabilirim lutfen yardim edin
Post time 2017-10-9 12:45 AM From mobile phone | Show all posts
selam ben hesabimi kaybettim id bilmedigim icin giremiyorum 2 gun once 900 tl yakin elmas yukledim nasil geri alabilirim lutfen yardim edin
Post time 2017-10-15 03:06 AM From mobile phone | Show all posts
Kolay gelsin ben başka hesaba girecektim ve bilmeden diğer hesabımı çözdüm ve geri hesabıma giriş yapamiorum star kostümlerim felan hep gitti çalınmadı sadece hesaba bağlı bir face veya gmail yok eskiden bağlıydı ltf yardımcı olun
Post time 2017-10-25 05:56 AM From mobile phone | Show all posts
Kolay gelsin iyi çalışmalar. Hesabımı ilk açışta diğer oyunlarda sürekli kendi facebook adresimden login olarak oynuyordum ama bu sefer farklı bi facebook adresi açarak kendi hesabımı oyuna birleştirmek istemedim. Ve ilk açarken merak ederek oyuna başladığım içinde çok not alarak ve şifresini hatırlayarak açmadım. Sizden istediğim şey kendi facebook adresime hesabımı bağlamak istiyorum bu mümkün mü?
You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2022-12-1 09:13 PM GMT+8