Mobile Legends: Bang Bang

Forgot password?
 Register now.
Author: Orlando08
Collapse the left

[Pertanyaan] APAKAH AKUN EMAIL MobileLegendsGame@gmail.com ITU BENAR ADA ?

Close [Copy link]
Selamat malam.. saya monon bantuan dari pihak mobile legends. Akun saya telah di hack dan di login sama orang yang tidak saya kenal. Saya berusaha mencari solusi bagaimana supaya akun saya telah kembali.. hacker telah meng unblin akun google play saya beserta facebook saya .. mohon maaf. tidak banyak data yang saya punya.. id: 85106748 (2168) Nick: ☆《RaZOR》☆
saya melaporkan bahawa akaun mobilelegend saya daripada pengodam yang tidak kenali melalui akaun gmail.......saya telah mengbindkan kesemua keselamatan...tetapi pengodam boleh masuk kedalam akaun mobilelegend saya melalui akaun gmail yang telah dia hack.....pegodam telah selalu menurunkan winrite saya sehingga saya tidak dapat menyertai permainan ranked....saya ingin minta seribu pertolongan daripada pihak mobilelegendbangbang supaya mengambil tindakan dengan.....menyekat pengodam daripada mamasuki malalui akaun gmail yang tertulis (yazan saeed)...saya sudah tidak tahan dengan tidakkan penggodam yang seperti sengaja menurunkan winrite saya.....id saya ialah : 22872095(2030)...semoga anda dapat membantu menyelesaikan masaalah ini....terima kasih
saya melaporkan bahawa akaun mobilelegend saya daripada pengodam yang tidak kenali melalui akaun gmail.......saya telah mengbindkan kesemua keselamatan...tetapi pengodam boleh masuk kedalam akaun mobilelegend saya melalui akaun gmail yang telah dia hack.....pegodam telah selalu menurunkan winrite saya sehingga saya tidak dapat menyertai permainan ranked....saya ingin minta seribu pertolongan daripada pihak mobilelegendbangbang supaya mengambil tindakan dengan.....menyekat pengodam daripada mamasuki malalui akaun gmail yang tertulis (yazan saeed)...saya sudah tidak tahan dengan tidakkan penggodam yang seperti sengaja menurunkan winrite saya.....id saya ialah : 22872095(2030)...semoga anda dapat membantu menyelesaikan masaalah ini....terima kasih
Tolong untuk mereset akun monton saya
Akun saya di hack melalui semacam web di Facebook. Bagaimana cara mengembalikan ya. Id: 191836097(2991). Mohon bantuannya admin :'(
Account ml saya telah di log in Facebook yang saya tidak kenal mcm mana saya mau tukar balik
Tolong padam Facebook dia saya harap anda dapat buat sesuatu
SAYA MAU NANYA
kenapa akun Mobile legends bang bang saya kena BANNED kan tidak MENGGUNAKAN PROGRAM ILEGAL ATAU CHEAT MOHON PENJELASANANYA
Id 236220044
Server:9238
Please moonton aku aku kena hack
Akun aku bisa kembali gak please