Mobile Legends: Bang Bang

Forgot password?
 Register now.
View: 7064|Reply: 9
Collapse the left

Mobile Legends #SoruYanıt - Türkiye

Close [Copy link]
Post time 2017-2-13 10:30 AM | Show all posts |Read mode

Sign up now, Make more friends, Enjoy with more features, Let you easily Fun Community.

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

faq.jpg

1-
Oyun düzenini bozan kişiler için uyguladığınız yaptırımlar nelerdir? (Afk-Besleme)

Yanıt: Oyunumuz içerisinde aktif olan cezai yöntemimiz bulunmaktadır. Belirli bir sayıda rapor alan oyuncuların kredi puanları düşer ise, sıralama maçlarına katılamazlar. Ayrıca, ilerleyen sürümlerde bu sistemi daha da güçlendirmeyi düşünüyoruz. Oyuncunun bağlantı kaynaklı değil de, kasten oyunda Afk olduğunu algılayacak bir sistem üzerinde çalışmalarımız devam etmektedir.

2- Oyunun belirlenen güncelleme tarihinde, güncellenmesini sağlayabilir misiniz?

Yanıt: Oyunumuz normal şartlar altında Pazartesi günleri güncellenmektedir. Oyun güncellemesi gerçekleşmeden önce Facebook ve forumlarda güncel bilgiler yayınlanmaktadır. Ayrıca, güncelleme tamamlandıktan sonra  oyunumuz iOs tarafından onay alması gerekmektedir. Bu etken, oyun güncelleme zamanını etkileyebilmektedir. Anlayış ile karşılayacağınızı ümit etmekteyiz.

3- Oyun içinde, arkadaş olunmayan kişiler ile sohbet edememizin nedeni nedir?

Yanıt: Tarafımızca yapılan istişarenin ardından; karşı taraftan alınabilecek reklam, kandırılma ve etik olmayan davranışların var olabileceğine istinaden, arkadaş olunmayan kişiler ile sohbet yapılamaz.

4- Facebook avatarın değişim süresinde herhangi bir değişim olacak mı?

Oyunculardan gelecek geri bildirimler üzerine, gerekli çalışmalar başlayabilir.

5- Sıralama maçlarında, her bir oyuncu yalnızca 1 meslekten kahraman seçmelidir, bunun üzerine bir çalışmanız var mı ?

Yanıt: İlerleyen sürümlerde, takımdaki kahraman uyumunu gösterecek bir uyarı eklenecektir.

6- Oyuncular olarak Rafaela’nın git gide zayıfladığı düşünüyoruz, bu durumu düzeltecek bir çalışmanız var mı?

Yanıt: 64 sürümde oyuna bir adet destek kahraman eklenilmesi planlarımız arasındadır. Bizi anlayış ile karşılayacağınızı düşünmekteyiz.

7- Sıralama savaşı eşleşmelerinde rakipler arası derece oldukça büyük derece farkı bulunmaktadır, bu konuya bir aydınlık getiriniz?

Yanıt: Oyunumuzda olabildiğince dereceleri birbirine yakın oyuncular eşleştirilmektedir. Eşleştirme sistemini daha da sahih(doğru-kesin-net) bir duruma getirebilemek için çalışmalarımız devam etmektedir.

8- Geçmiş sonuçların gösterildiği panoda oldukça az sayıda savaş sonucu bulunmaktadır, arttırılma söz konusu mu?

İlerleyen sürümler ile birlikte, yaptığınız son 100 maçı görebileceksiniz.

Post time 2017-2-14 05:18 PM From mobile phone | Show all posts
Herolar arasindaki denge skil damage mesafeleri peki layla herkes oluyor adam kulr disinden biz dogana madar 1 2 kulr aliyor frango adam kendi towndan benim towna sey salliyor bu saydiklariniz yapilmasi gerek bu dediklerimde
Post time 2017-2-14 05:20 PM From mobile phone | Show all posts
Inanmiyacaksiniz ama suanda telimde strike of king oyun yuklu belki ML yerini tutmuyor ama oyunda mantik on planda sohbetlerdr sesli sohbet var konusuyoz cogu kisi mobil legedns gelme adamlar isyan hep bizde oylayiz para verdigimiz halde strike of knigjt 5 kisi ortadan oyun bitiremen minyonlar kolay olmuyor ilj lvlde ayni lol gibi yapmislar lord cagirma filanda yok bi bakin gerekirse özenin
Post time 2017-2-16 05:16 AM | Show all posts
Oyunda aşırı derecede lag oluyor ve şu küfür olayının bir çaresine bakılmalı ana avrat bacı sülale olmuyor bunu 40yaşındaki Ada'mda oynuyor 12yaşındaki çocukta parayı yatıran büyükler genelde lütfen dikkate almanızı bekliyorum ask ve beslemenin yanına küfürü de ekleyin bence hatta aileyi karıştıranları direkt banlayın kardeşim saygılar kolay gelsin...
Post time 2017-2-16 05:56 AM From mobile phone | Show all posts
Beni surekli oyundan atiyorum bi yardimci olun gozunuzu seveyim oyundan oynuyorum
Post time 2017-2-16 05:57 AM From mobile phone | Show all posts
Oyun oynarken dc veriyor usta 3 ten elit 2 ye dustum gozunu seveyim
Post time 2017-2-17 10:41 PM From mobile phone | Show all posts
Hesabimin face gmail baglantisi kesilmis telefon format yedi hesaba ulasamiyorum ama gmail uzerinden alisverisim bile varken hesabi getirememin mantigi nedir kac aydir oynuyorum epik 4 teyim 30 lvl 32 kupa 19 hero ve 2 kostum ben bhnlari ne zaman topliycam yardimci olurmusunuz daha oncede yazdim gene cevap vermiycekseniz oyunda durmamizin anlami yok silerim komple oyunu .
Post time 2017-2-18 05:06 AM From mobile phone | Show all posts
Hesabımı sadece facebooga bağladım dün kardeşim çözmüş hesaba tekrar giremiyorum emeğim bosuna gitti İD sini ve ss leri var.
Post time 2017-2-18 06:50 PM From mobile phone | Show all posts
!!!_aDoLF_!!! replied at 2017-2-17 22:41
Hesabimin face gmail baglantisi kesilmis telefon format yedi hesaba ulasamiyorum ama gmail uzerinden ...

Destek cevap verme zahmetinde bile bulunmuyor
Post time 2017-12-24 04:57 AM From mobile phone | Show all posts
Monoton hesabini bağlayamiyorum
You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2022-12-1 10:46 PM GMT+8