Mobile Legends: Bang Bang

Forgot password?
 Register now.
View: 4386|Reply: 4
Collapse the left

Ülke Bayrağı Hakkında

Close [Copy link]
Post time 2017-12-2 02:13 AM From mobile phone | Show all posts |Read mode

Sign up now, Make more friends, Enjoy with more features, Let you easily Fun Community.

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x
Merhabalar

Oyunu güzel zevkle oynayan yaşı yüksek bir ekibiz. Hepimiz zamanında ciddiye almadan bayrakları değiştirmiş idik. Fakat şimdi iddialı bir şekilde yukselmekteyiz.

Arena maçlarına bayraklarimizin olduğu ülkelerin maçları olmadığından katılmıyoruz.

Bir isim değiştirme kartı bile 239 elmas iken. Ülke değiştirme kartı 1000 elmas olması çok fazla. Sürekli kostüm ve herolara elmas harcarken buna ekstra bu kadar yüksek vermek istemiyoruz.

Lütfen büyük bir market indirimi veya bir seferligine bu bayrak düzeltme hakki verilsin. Veya 6 ay gibi yüksek sürede bir ücretsiz şekilde degisebilsin.

Önerim ve beklediğim yardım budur.

Saygılar ve sevgilerimle.
Post time 2017-12-3 09:49 AM From mobile phone | Show all posts
Öneriniz ileteceğim ancak bayrak değiştirip ülke maclarına girdiniz zaman 1000 elmastan daha fazla elmas kazanıyorsunuz bunu engellemek icin yapılmıştır
 Author| Post time 2017-12-4 04:46 AM From mobile phone | Show all posts
Yeebot replied at 2017-12-3 09:49 AM
Öneriniz ileteceğim ancak bayrak değiştirip ülke maclarına girdiniz zaman 1000 elmastan daha f ...

İlginize öncelikle teşekkür ederim.

Umarım bu konuda bir çözüm gelecektir. Emin olun eskiye nazaran şu anda çok daha nadir değiştirilmesi çok mantıklı.

Elmas karşılığı olmasın demiyorum kesinlikle olsun. Fakat 300-400 elmas gibi bir rakam olursa trollemek amaçlı kimse o meblayi defalarca ödeyip değiştirme yapmaz. İdeal bir rakam olması dileğimle.

İyi çalışmalar dilerim.
Post time 2017-12-5 10:00 PM From mobile phone | Show all posts
BehzatZo replied at 2017-12-3 05:46 PM
İlginize öncelikle teşekkür ederim.

Umarım bu konuda bir çözüm gelecektir. Emin olun eski ...

ID ve Server ID nizi. Özelden yazarsanız 1 seferliğe mahsus bayrağınız Türkiye cevrilcektir
 Author| Post time 2017-12-9 12:14 AM From mobile phone | Show all posts
Edited by BD007 at 2020-2-14 04:59 PM
Yeebot replied at 2017-12-5 10:00 PM
ID ve Server ID nizi. Özelden yazarsanız 1 seferliğe mahsus bayrağınız Türkiye cevrilcektir

Sn. Yeebot

Bir chat ekranı gibi bir yerden özel mesaj olarak sizlere istediğiniz bilgileri aktardım.

Bir eksiklik var ise lütfen sizlerde bana yazın.

Nezaketiniz ve ilginize tekrardan teşekkür eder, iyi akşamlar dilerim.

Yeebot replied at 2017-12-5 10:00 PM

Sn. Yeebot

Konu ile ilgili bir dönüş gerçekleşmedi tarafima.

İlginize sunulur.

Konu askıda kaldı üzücü :(

Merhaba, Yeebot özelden yazdım ama sizlerden hiç bir dönüş olmadı. Yardıminizi bekliyorum hala
You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2022-8-15 05:04 AM GMT+8