Mobile Legends: Bang Bang

Forgot password?
 Register now.
Author: ML_TR
Collapse the left

Mobile Legends #SoruYanıt - Türkiye

Close [Copy link]
Post time 2017-3-9 01:03 AM | Show all posts
Merhabalar sayın yetkili size Yen'i karakter (hero) hakkında bir Öner'im olacak dikkate alınız
Karakter: Gazi

Rol: Savaşçı

Uzmanlık: Hücum, Yenileme

Pasif: Öfke Enerjisi
Her 3 temel saldırıda hedefte 2 saniyelik bir kanama etkisi oluşturur ve her saldırı ve alınan hasar öfkesini artırır.

Çift Hançer Bekleme süresi 6.6 sn.
Hedefe atılan hançerin isabet etmesi halinde bir hançer daha fırlatabilir. Hedefe 150 fiziksel hasar verip 1.4 saniye yavaşlatır.

Koruyucu Öfke 11.5 sn.
Biriken öfke miktarına göre azami hpsinin %5-%20 ini yeniler.

Ultimate: Osmanlı Tokadı
Hedefe 350/450/550 fiziksel hasar verir ve 1.4 sn. stunlar. Hede ölürse bu yeteneğin bekleme süresi sıfırlanır. En fazla 3 kez birikebilir.

Saygılarımla ...

https://www.youtube.com/watch?v=bpcRhbGD-_Q
Post time 2017-3-11 12:35 PM | Show all posts
Selamın aleyküm, öncelikle şampiyon demene haklarının özellikle yeni çıkan şampiyonlar için de özen gösterilmesi. Para kolay biriktirilmiyor ve Elmas'la satın almak herkes için uygun olmayabilir. Ben bir şampiyon aldım bir hevesle ve İnan'ın pişman oldum, keşke Herkesin bir veya iki iade hakkı olsa. Teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim..)
Post time 2017-6-16 07:56 PM From mobile phone | Show all posts
Avatarım böyle oldu birden normalde facebook hesabımın resmi vardı ama böyle kaldı tekrarda düzeltemiyorum hesaplardan çıkıp girdim gene olmadı lütfen yardımcı olun
IMG_1786.PNG
Post time 2017-6-30 02:15 AM From mobile phone | Show all posts
Oyundan atma sorununa acil olarak bir cozum bulursanız sevinirim ranked göremiyorum bu nedenle dövüş mofunda 2 defa oyundan atıyor ranked i siz düşünün
Post time 2017-7-17 03:45 PM From mobile phone | Show all posts
Admin Hesaba Elmas aldım ödemeyi yaptım ama Hattımdan para çekilmedi neden? Mail Hesabima kesim Makbuzu Geldi ama hesap bakiyem hayla aynı dönüş yaparsanız sevinirim
Post time 2017-10-18 05:33 PM From mobile phone | Show all posts
Merhaba eski hesabıma ulaşamıyorum  goöğle hesabıma bagiydi ona rağmen onay vermiyor hesabım olmadığını soyluyor
Post time 2017-11-1 02:59 PM From mobile phone | Show all posts
Iyi gunler. Benim bir sorum olacaktı. Oyun icerisinde  benim iznim olmadan ailemden birisi tarafindan yapilan alisverisleri geri iade istedim ve yapıldı. Bu istinaden oyun ici harcama yapıldigi icin elmaslar eksiye dusuruldu. Bunu anlayabiliyorum fakat sıralı savaşa girmek istediğimde "Satın aldığınız  tüm kahramanlar donduruldu" diye mesaj alıyorum. Benim tamamını savas puanları ile aldığım kahramanlarda dondurulmus durumda bunun sebebini ve nasıl çözüme ulaşacağımı soylerseniz mutlu olurum. Lutfen bana ulaşırmısınız.
Post time 2018-2-6 08:51 AM From mobile phone | Show all posts
Eski hesabımı hiç bir yere kayıt etmedim ve şu anda erişim sağlayamıyorum lütfen yardımcı olun
Post time 2018-6-8 08:42 AM From mobile phone | Show all posts
Merhabalar ML Ekibi ben geçenlerde sıralı maç girdiğimde yabancı kişiler geldi oyun sırasında aşırı lag ms yerinde saydamlık oyuncu isimlerinde saydamlık olduğunu gördüm bazı herolarda bug olup oyundada bug olduğunu düşündüm neyse konu bu değil bu oldukdan sonra oyundan atttı ve oyun bittiğinde giriş yapıp çıkdığımda türk bayrağıyken bayrağım litvanya diye geçen bi bayrak oldu okadar destek istedim sordum araşdırdım hiç cevap gelmesi oyun içerisinde çok tepki alıyorum bi çok kişiye sordum ama 89 lira 1000 elmasa değişdini söylediler bende okadae vericek param yok oyunun kendi hatası yüzünden aldığım tepkilerde şunlar argo vb küfür pkk lı pi*** vb gibi ağır küfürler ki oyunun hatası arkadaşım ben oyunu bırakmak istemiyorum ben ATATÜRKÇÜYÜM NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE  GEREĞİİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM KOLAY GELSİN ...
E1BEA658-F51A-4F5D-92E6-FC9DCAE3EFEE.png
Post time 2018-6-23 05:56 PM From mobile phone | Show all posts
SPSS mesajlarına yaklaşık kaç gün sonra cevap geliyor?
You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2022-12-1 09:05 PM GMT+8