Mobile Legends: Bang Bang

Forgot password?
 Register now.
View: 597|Reply: 2
Collapse the left

Oyun içi destek çok yavaş kimse oyunla ilgilenmiyor..

Close [Copy link]
Post time 2017-12-19 07:48 AM From mobile phone | Show all posts |Read mode

Sign up now, Make more friends, Enjoy with more features, Let you easily Fun Community.

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x
Hesap değişikliği yapıp smurf hesap açtım ıd ve sunucusunu biliyorum defalarca yazdım oyun içi desteğe mail attım onlarca ancak geri dönüş alamıyorum bu nasıl umursamazlık bunu da bilmiyorum yani kiöse ilgilenmiyor kimse yardımcı olmuyor ama hesabım gidiyor iki adet kostüm alma şansımı kaçırdım bu süre zarfında şimdi hem bunu hem de çarımı kim geri vericek bana bende bunu merak ediyorum üstüne harcanmış onca emek onca saat var yazıktır yapılan çok yanlış , teşekkür ederim..
Post time 2017-12-19 07:52 AM From mobile phone | Show all posts
Kardeşim sana kardeşim dedim çünkü benim çektiğim acıyı sende çekmişsin. Tam oyuna bağlanmıştım deli gibi elmas çekecektim hesabıma giremiyorum bir hafta cevap beklemek nedir böyle sorumsuzluk cidden olmaz umarım hesapları geri alırız güzel kardeşim
 Author| Post time 2017-12-25 06:40 AM From mobile phone | Show all posts
Ananızın amcığını sikeyim kurduğunuz oyunun amınakoyim orospu çocukları maillere 1 haftada dönün ananızın amını siktiriyosınuz o bir haftada galiba sorumsuz ibneler karılarınızı sikeyim sizin ilgilenmiyosanız kurmayın oyunu orospu çocukları sizi elva chatınızı sikeyim sizin götlekler..
You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2022-6-30 12:09 AM GMT+8