Mobile Legends: Bang Bang

Forgot password?
 Register now.
View: 1877|Reply: 4
Collapse the left

Mobile Legends Türkçe Forum Sitesi

Close [Copy link]
Post time 2017-12-20 07:33 AM | Show all posts |Read mode
Oyun için sadece Türklerin sitesini kursak ilgi nasıl olur ? Bu sitede Türkler için tek bir alan ayırmışlar ve çok kısıtlı alanımız var.
Single Polls, Total 81 Users voted
97.53% (79)
0.00% (0)
2.47% (2)
Your User group have no permission to vote
Post time 2018-1-6 06:21 AM | Show all posts
HESAMI BANLADILAR OYUN ICI İLETİ EPOSTA YOLULA MESAJ GÖNDERDİM HİÇ BİR ŞEKİLDE CEVAP VEREN OLMADI  HESABIMA 190 TÜRK LİRA YÜKLEMİŞTİM VE  GÜN SONRA HESABIM 3 AY BANLADIN BUNUN SEBEBİNİ AÇIKLAMINIZI İSTİYORUM NEDEN HESABIMI BANLADINIZ..  Oyun Nick MMTKARANFİL Oyun Id 49853532(4024)
Reply

Use magic Report

Post time 2018-2-22 03:21 PM | Show all posts
Merhabalar

Yaşadığınız sorun için üzgünüm. Oyunda çeşitli cezalandırmalar bulunmaktadır. Örneğin AFK kalma durumunda -5 kredi puanının hesabınıza tanımlanması gibi hesabın üç ay boyunca yasaklanmasının sebebi muhtemelen geri ödeme istediğinde bulunup elmaslarınız eksiye düşmesinden dolayı olur. Oyun tarafından bildiri (uyarı) mesajı gönderilmektedir. Bu mesajda size eksi elmas durumundan kurtulmanız bildirilir.Verilen bildirinin üzerinden belli bir zaman geçmesinden sonra eğer gerekeni yapmazsanız hesabınız bu süre boyunca yasaklanır.

Saygılarımla
Rou
Reply

Use magic Report

Post time 2018-4-17 09:14 PM From mobile phone | Show all posts
Edited by BD007 at 2020-2-14 04:50 PM

Merhaba, Türkçe bilen bir mod buldum sonunda!Bir konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Rou replied at 2018-2-22 03:21 PM
Merhabalar

Yaşadığınız sorun için üzgünüm. Oyunda çeşitli cezalandırmalar bulunmaktad ...

Merhaba, bir konu hakkında yardımlarınızı rica edebilir miyim?Hesabıma girişte sorun yaşıyorum.Facebook google play vs. onları yanlıilıkşa kapatmışım.Oyun içindeki SSS gönderdim yardım isteğimi formu doldurdum ama benden ilk kayıt olma tarihimi istiyorlar ama hatıramıyorum yaklaşık 4 sezondur fln oynuyorum
Id numaram server numaram elimde mevcut ama id numarası ile giriş nasıl yapılıyor bilmiyorum.Konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim.Rank kasılır hero alınır sorun değilde o kadar amblem seviyesi kasmıştım.O kadar emeğim boşa gitmesin lütfen.
Reply

Use magic Report

Post time 2018-12-15 05:30 AM | Show all posts
açıldı arkadaşlar desteklerinizi bekliyor. https://mobilelegendsturkiye.com
Reply

Use magic Report

You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2022-6-25 07:01 AM GMT+8