Mobile Legends: Bang Bang

Forgot password?
 Register now.
12Next
Return to list New
View: 12273|Reply: 13
Collapse the left

Mobile Legends Forum ve Oyun içi Destek Hakkında Bilgilendirme

Close [Copy link]
Post time 2017-2-22 08:10 PM From mobile phone | Show all posts |Read mode

Sign up now, Make more friends, Enjoy with more features, Let you easily Fun Community.

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x
     Merhaba arkadaşlar bugün ki konumuz Mobile Legends forum ve oyun içi destek hakkında olacak.
# Öncelikle forumdan başlayalım bu forumun ne için kurulduğunu bilirsiniz oyuncular kendi aralarında iletişim kursun oyun destek ekibine sorunlarını anlatsın yanıt bulsun vb. Ama buraya sorunlarınızı yazdığınız zaman 2-3 tane kendilerini "moderatör" olarak tanıtan bu arkadaşlar sorununuz ne olursa olsun bi cevap veremiyorlar ama tek bir bildikleri var o da "OYUN İÇİ DESTEKLE ILETİŞİME GEÇİNİZ" gerçekten çok yardımcı oluyorlar bu söz ile öncelikle bu arkadaşları tebrik ediyorum bir B*K' yaramadıkları için.
#    İkinci konumuz olan " Oyun İçi Destek Ekibi " evet burası ne işe yarar öncelikle ondan başlıyalım "Oyun içi Destek Ekibi" oyuncuların yaşamış olduğu teknik sorunları çözmeye veya oyun içinde yaşanmış problemlere yardımcı olurlar. Ancak bizim "Oyun içi Destek Ekibi" ne yazık ki "TÜRKÇE" değil buda oyuncu arkadaşlarımızın sorunlarını çözmeye yardımcı olamıyor. Peki ingilizce olarak sorununuzu iletirseniz ne oluyor? Hemen cevaplıyım ne yazıkki umurlarında değilsiniz kafama göre yazmıyorum bunları yaşamış olduğum tecrübelerden yazıyorum.
#    Peki benim güzel dostlarım bizim bu durumda ne yapmamız lazım öncelikle bu başlığı yukarılara taşımamız lazım ki bizlerin sesini duysunlar ve işe yaramaya başlasınlar baktınız hala böyle devam ediyor ozaman yapmamız gereken tek bir şey var o da "Oyunu Sil" butonuna basmak olacaktır!!!
       Saygılarımla : SuursuzManda V2
 Author| Post time 2017-2-22 08:14 PM From mobile phone | Show all posts
Yorumlarınız ile üst sıralara taşıyalım ki sesimizi duyuralım şimdiden destekleriniz için teşekkürler kardeşlerim.
Post time 2017-2-23 03:13 AM | Show all posts
Yorum? Yok. İnsanlar neler yapmaya çalıştığımızı görüyorlar. Siz perde arkasını görmediğiniz için yorum yapmak kolay. Oyunu oynamıyorsanız silebilirsiniz. Ama her başlığınızda uygunsuz kelime kullanmanız hoş bir durum yaratmıyor.
Lütfen biraz daha mantık çerçevesinde ve üslup sınırları içerisinde konuşalım.
İyi günler.
 Author| Post time 2017-2-23 06:25 PM From mobile phone | Show all posts
Tamam üslup sınırları için konuşalım ! Tekrardan merhaba.
 Author| Post time 2017-2-23 06:27 PM From mobile phone | Show all posts
Yaşadığım problem : Hesabıma giriş yapamıyorum. Bu sorunla nasıl karşılaştım : Telefonuma format atmak zorundaydım daha sonra oyunu yükledim ve açamadım google play hesabıma bağlıydı, Facebook hesabımada bağlıydı
 Author| Post time 2017-2-23 06:29 PM From mobile phone | Show all posts
Oyun içi destek ekibinize başvurdum tüm adımları doğru olarak yaptım ama 3-4 gündür oradan cevap alamıyorum lütfen bana yardımcı olurmusunuz
Post time 2017-2-23 08:53 PM | Show all posts
Tabii ki. Oyun ID ve Sunucunuzu öğrenebilir miyim?
 Author| Post time 2017-2-24 09:01 AM From mobile phone | Show all posts
Oyun ID numaramı bilmiyorum telefona format attığım için fotoğraflarda gitti ama sunucu numarası 4012 hesap seviyesi 24 içerisinde 10 hero var 1 kostüm var alucard kostümü en son 8 yada 9 gün önce giriş yaptım
 Author| Post time 2017-2-24 09:02 AM From mobile phone | Show all posts
Giriş yaptığım telefon modeli Samsung galaxy note 3 neo ıp numaramda wifiden giriş yaptığım için aynıdır muhtemelen
Post time 2017-12-16 07:40 PM From mobile phone | Show all posts
Aynı sorun benimde başımda. Size yardımcı oldular mı? Ilgilenen yok. 4 tane ticket attım.
12Next
Return to list New
You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2022-12-1 10:50 PM GMT+8