Mobile Legends: Bang Bang

 Forgot password?
 Register now.
View: 1922|Reply: 1
Collapse the left

GELIŞTIRICIYLE KONUŞ - JOHNSON YENIDEN IŞLEME

 Close [Copy link]
Post time 2018-2-2 07:38 PM | Show all posts |Read mode

Sign up now, Make more friends, Enjoy with more features, Let you easily Fun Community.

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x
Selamlar! Ben Arnold, sizler için Johnson'ı yeniden tasarladık. Johnson'ı oyuna getirdikten sonra yaptığımız incelemelerde bazı geliştirmeler ve değişiklikler yaparsak daha eğlenceli ve daha güçlü bir tank yapabileceğimizi fark ettik. Bu yüzden yeni Johnson'ı tasarlarken daha fazla destek yeteneği olan güçlü bir tank yapmayı hedefledik.

fb-TR.jpg

a. Görünüş: Yeni Johnson'ın rengini daha metalik ve tehtitkar olması için hafifçe değiştirdik.

b. Rol ve Yetenek Düzenlemesi: Eski Johnson, koridorda tank görevini güzel bir şekilde üstlenebiliyor, fakat yeteneklerinin yetersizliğinden dolayı diğer tanklara nispeten bir eksiği var - rakipleri kontrol edememek, özellikle de hızlı kaçabilen kahramanları. Buna ek olarak, hasarı istenilen seviyede değil. Bunlara istinaden Johnson'ın yeni becerileri bu problemlere çözüm olacak şekilde düzenlenmiştir. Artık rakibi kontrol edip, etkili bir takım çalışması yapılmasına izin verecektir.

1. Beceri Düzenlenmesi: Johnson hizasında bulunanlara rakiplerini sersemleten ve hasar veren anahtarlar fırlatır. Bu Johnson'ın defans kapasitesini arttırır ve rakiplerine ulaşmasını kolaylaştırır.

2. Beceri Düzenlemesi: Bu beceri koni şeklinde bir alana sürekli hasar vermesini sağlıyor. Bu süreçte Johnson temel saldırılarını ve birinci yeteneğini kullanabilir. Bu Johnson'ın hasarını önemli ölçüde arttıracaktır ve canı az olan rakiplerini öldürmesini sağlayabilecektir.

3. Beceri için Johnson'ın araba yeteneğini değiştirmedik. Araba hareket halindeyken ve çarptıktan sonra oluşan patlamaya yeni efekt ekledik. Artık, rakibe çarptıktan sonra çevresindeki alana elektrik enerjisi yayacak, rakiplerini yavaşlatıp alanda bulunan herkese hasar verecektir. Bu özellik ile rakiplerinin kaçıp kurtulmasını engelleyecektir. Ayrıca takım savaşlarında Johnson'ın daha fazla etkiye sahip olmasını sağlıyacaktır.

Genel olarak Johnson'ın yeni tasarımı onun yakın savaşlarda daha etkili olmasını ve rakiplerine daha fazla hasar vermesini sağlayacaktır.

Bütün bunlar Johnson'ı tekrardan inşa ederken arkasında olduğumuz fikirlerdi. Eğer daha çok bilgiye sahip olmak istiyorsanız, onu en yakın zamanda kullanın! İyi şanslar ve iyi eğlenceler!
Post time 2018-2-7 05:47 AM From mobile phone | Show all posts
Biraz geri kaldığı doğru ancak oyun ilerlediği zaman diğerlerinden bir farkı neredeyse yoktu... Bu güncelleme ile oyun başından itibaren rahat bir şekilde oynadım teşekkürler.
You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2022-7-1 07:26 PM GMT+8

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2013 Comsenz Inc.

Quick Reply To Top Return to the list