Mobile Legends: Bang Bang

Forgot password?
 Register now.
View: 3704|Reply: 4
Collapse the left

Ülke bayrağı değişimi talebi

Close [Copy link]
Post time 2018-2-21 06:52 PM From mobile phone | Show all posts |Read mode

Sign up now, Make more friends, Enjoy with more features, Let you easily Fun Community.

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x
Sayın MLBB Yetkilisi;

Merhaba,

Uzunca süredir ben ve ekibim Mlbb de keyifle oynamaktayiz. Başlarda çok iddialı değildik (yaşları yuksek, evli, çocuklu, az zaman yaratabilen). Fakat son 2 sezondur bayağı iddialı şekilde oynuyoruz.

Geleyim konumuza;

Ülke bayrağı konusunda oyuncular zamanında çok fazla milli maçları trollediginden, yüksek bir fiyat ile ve süre ile değişim konuldu buna hak veriyorum. Kesinlikle kısa süre veya ücretsiz olmasın tekrardan böyle bir talebim yok. Ücretli olduğu sürece, oyuncular sürekli değişim yapmaz ve trolleyemez eskisi gibi. Hatta süresi de 6 ay bile olabilir.

Sürekli yeni herolara ve kostümlere yetişmeye çalışırken su gibi elmas harcamaktayiz. 1000 elmas bayrak için inanın çok fazla.

Fakat;
Bir isim değiştirme kartı bile 270elmaslarda iken, ülke bayrağı kartı 1000 elmas olması çok yüksek. Bunu isim değiştirme kartı gibi makul bir fiyata çekilmesini talep ediyorum. Veya bir seferligine mahsus bu konuda sizlerden değişim kartı talep ediyorum.

Bizlerde ülke maçlarına katılmak istiyoruz, benim bayrağım Galler bayrağı diye hiç Galler maci olmadığından ben bu oyunlara katilamiyorum. Her ülkenin de sürekli maci olamayacağından Türk bayrağı yapmadığım için çok pişmanım.

Sizlerden bu konuda destek bekliyorum. Account ve ekip bilgilerimin ekran görüntüsü ekteki fotoğraflarda dir.

Bu konuda mağdur olmak inanın çok tadimizi kaçırıyor.

İlginize şimdiden teşekkür eder, desteklerinizde başarılar diliyorum.
Screenshot_20180221-134001.jpg
Screenshot_20180221-133949.jpg
 Author| Post time 2018-2-21 06:56 PM From mobile phone | Show all posts
Ek olarak daha önce bu talebim olmuştu. O zaman ki ilgili yetkili Yeebot bir defaya mahsus bu konuda tam destek olacagim dediği gün görevi bırakmış. Olamadı :( yani daha önce verilmeyen hakkım da mevcuttur.
Post time 2018-2-22 03:26 PM | Show all posts
Merhabalar

Size bu konuda yardımcı olamayız fakat oyun içerisindeki müşteri hizmetleri bölümünden bunu bir öneri raporu olarak gönderebilirsiniz.

Saygılarımla
Rou
 Author| Post time 2018-2-23 04:50 AM From mobile phone | Show all posts
Merhabalar, yardımcı olamama sebebiniz nedir? Bu şu anda bir mağduriyettir. Tüm kurallara uyarak yapılan bu adımda bizi mağdur etmektedir. Çözüm bulmanizi beklerdim.
Post time 2018-2-24 01:48 AM From mobile phone | Show all posts
Oyun içinde bunu elmas ile satın alabilirsiniz çok yüksek elmas karşılığında oyunculara sunulması oyunun kendi prosedürlerine göre belirlediği şeydir.Anlayışınız için teşekkürler. Saygılarımla Rou
You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2022-5-18 05:37 PM GMT+8