Mobile Legends: Bang Bang

Forgot password?
 Register now.
View: 662|Reply: 0
Collapse the left

İlgilenirsenizsevinirim

Close [Copy link]
Post time 2018-6-25 09:44 AM From mobile phone | Show all posts |Read mode

Sign up now, Make more friends, Enjoy with more features, Let you easily Fun Community.

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x
Kardşeim siz oyun felan yapmayın oyun 2-2-1 bug ından geçilmiyor radar hilesinden geçilmiyor tanklar tek atıyortankları 1v1 de kesen sui yok adc yok johsn tek ultiyle 4k vuruyor ve siz bayrak değiştirmeye bile para isterken oyunun buglarıyla ilgilenmiyorsunuz solo giriyorum karşıya 2-2 geliyor karşı 25 ms ben 170 ms bumu adaletiniz adil oyununuz sizin ? Kaç tane kostüm aldım para verip ulan 1 kuruşunu bile hak etmiyorsunuz 4 aydır oynuyorum sildim oyunu en sonunda adil felan değilsiniz siz insanla sinşr hastası oluyor sizin yüzünüzden ulan tank tekmi atar ?  Ms 25 ken Tf başladığında 280 mi olur ?  Oyununuzun taraf tuttuğunu çok belli karşı taraf öndeyken bizim takıma ms giriyor tf de kaybediyoruz ölünce düzeliyor Fany e kimse bişey yapamıyor 2 tane hasar itemiyle penta atıyor yapacaığınız oyunun amk kardeşim isterseniz cevaplayın ister cevaplamayın siz oyun işini bırakın çünkü berbatsınız şu oyunun bugları bitsin tank hasarı düzelsin o zaman bakarız bayrak feğşştirmek için para ödemeye   Ben sonuçta bu oyuna para yatırıyorum ama zevk almıyorum resmen paran çöpe gidiyor amk siliyorjm hesabımıda oyunuda Allah belanızı versin.
You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2022-1-19 04:29 AM GMT+8