Mobile Legends: Bang Bang

 Forgot password?
 Register now.
View: 1038|Reply: 2
Collapse the left

Geliştirici Takımından Bir Mektup: Sezon 9 Güncellemeleri

 Close [Copy link]
Post time 2018-6-26 08:19 PM | Show all posts |Read mode

Sign up now, Make more friends, Enjoy with more features, Let you easily Fun Community.

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x
Edited by Charles at 2018-6-26 08:23 PM

    Herkese merhabalar, ben Arnold. Savaşdeneyiminden ve kahraman dengesinden sorumluyum. Sizlere gelecek olangüncelleştirmedeki ekipman eşyalarından bahsetmek istiyorum. Sırasıyla:

1. Ekipmanların artık aktif becerileri olacak
    Şimdiye kadar tüm ekipman becerileripasifti. Bu özellik oynanışta ki zorlulukları azaltıyordu. Savaş alanına dahafazla çeşitlilik getirmek adına, bazı ekipman eşyalarına aktif beceriler eklemezamanının geldiğini düşünüyoruz. Ekipman becerilerin doğru zamandakullanılması, güçlü karşı saldırı yapılmasına veya takım savaşından galipayrılmanıza katkı sağlayabileceğine inanıyoruz. Bunlara ek olarak bu ekipmaneşyalarının herkes adına daha eğlenceli bir deneyim sunabileceğini umuyoruz.
pic1.png

2. Hasar Ekipmanları ve Kahramanların Saldırı Etkileri
    ML'de hasar ağırlıklı kahramanların sayısıgiderek artsa da Hasar ekipman setlerinin hepsi kabaca aynı. Örneğin, pek çokyapılandırmada ve pek çok kahraman rolünde kullanılabilen Vahşi SavaşçınınÖfkesi'ni ele alalım. Karrie gibi kendine has saldırı özelliklerine sahip olankahramanların, sadece kritik hasarlarını artırmak yerine, uzmanlıklarını öneçıkaran ekipman setlerini tercih etmeleri gerektiğini düşünüyoruz. Bu tip eşsizözelliğe sahip kahramanlar için tasarladığımız yeni ekipmanları duyurmaktanmutluluk duyuyoruz ve yeni ekipmanlarla birlikte oyuncularımızınyaratıcılıklarını artırabileceklerini umuyoruz!
pic2.png

3. Büyücüler için Ekipmanlar
    Büyücülerimizden bazıları koridoroyunlarında, patlama hasarı veren veya suikastçı tipindeki büyücülere nazarangüçsüz kalıyor. Bu tip büyücülerin, diğer büyücülere kıyasla daha yavaşkasıldığını fark ettik. Bu durumun çözümünü, Chang'nin pasif becerisinde veyüksek seviyeli orman ekipmanlarında bulduk. Ancak ekipman seçimlerinizingetirisi yüksek olduğu gibi götürüsü de yüksektir. Bunun anlamı şudur:Yeterince iyi oynarsanız, takım savaşlarına etki edebilecek güçlü bir büyücüyesahip olursunuz. Fakat! Çok hata yaparsanız ekipmandan alacağınız katkıneredeyse tamamen ortadan kalkar.
pic3.png

4. Hasarağırlıklı olmayan kahramanlar için ekipman iyileştirmesi
    Hasar ağırlıklı olmayan kahramanlargenelde takım savaşlarında düşman hasarını büyük miktarda üstlenen tanklarolarak konumlandırılmaktadır. Bu savaşların ardından HP'lerini kendi başlarınacan çalma itemlerinden çok az toparlayabildiklerinden bir sonraki savaşta uzunsüre ayakta kalamamaktadırlar. Bu durumu düzeltmek adına, bu tipte kikahramanlara üsse dönmeden canlarını tazeleme yeteneği vermek için yeniekipmanlar geliştirdik.
pic4.png

5. Tekbir hedefe yüksek hasar verebilen kahramanlara karşı ekipmanlar
    Oyuncularımıza patlama hasarı verenkahramanlarla karşılaştıklarında daha fazla ekipman seçeneği sunmak istiyoruz.Ancak Eudora gibi patlama hasarı veren büyücüler hala güçlü rakipler olacaktır.Bu ekipmanları öncelikli olarak fiziksel patlama hasarı verebilen kahramanlarakarşı tasarladık. Bu ekipmanların asıl faydası ise yüksek patlama hasarı verenbecerilere veya ekipmanlara karşıdır. Ama! Bu ekipmanların dezavantajlı tarafıise diğer türdeki kahramanlara karşı daha az efektif olmalarıdır.
pic5.png

Yukarıda listelenen ekipman eşyalarıharicinde mevcut ekipmanların bazılarını da iyileştirdik ve düzenledik. Budeğişikliklerin önümüzdeki sezondan itibaren oyuncularımıza farklı deneyimlerkatmasını ve ekipman setlerinin getirdiği birçok yeniliği keşfederkeneğlenmelerini umuyoruz.


Post time 2018-6-30 08:02 PM From mobile phone | Show all posts
Peki GM 5 Plus oyundan atma sorunu hakkında herhangi birşey yapmiyacak misiniz?
Post time 2018-12-3 03:33 AM | Show all posts
Türk Admin kim burda ?
You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2022-1-19 03:56 AM GMT+8

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2013 Comsenz Inc.

Quick Reply To Top Return to the list