Mobile Legends: Bang Bang

Forgot password?
 Register now.
View: 1920|Reply: 1
Collapse the left

Lütfen 2'li Girmeyi Kaldırın !

Close [Copy link]
Post time 2018-7-5 08:59 AM | Show all posts |Read mode

Sign up now, Make more friends, Enjoy with more features, Let you easily Fun Community.

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x
Gecenin bu saatinde bu başlığı burada açıyorsam belli ki bir acım var. :)
Son zamanlarda özellikle Türk serverında 2 2 1 bugu yapan bir sürü oyundan zevk almayı bilmez yaratık türedi. Gözlerini yıldız alma hırsı o kadar bürümüş ki 2 2 1 bugu ile kazanmayı kazanmak zannediyorlar.

Bu sezon başladı başlayalı 50 oyun girdiysem yarısı 2 2 1 bugu. Evet yanlış duymadınız yarısı. Oyun bitiyor takip ediyorum. Geçmişine bakıyorum aynı 4 kişi 2 2 yapıyor veya aynı 5 kişi 2 2 1 bugu yapıyor. Benim takımımda da mutlaka ama mutlaka 2 pre giren oyun bilmez bug bilmez kolsuz preler oluyor.

Kendimce saçma sapan taktikler deniyorum artık. Giriş ekranında en son ben basıyorum mesela. Karşıdaki uzatırsa girmiyorum. Sonra gitmeleri için 1 dakika bekliyorum. Sonra bir daha girmeyi deniyorum. Ta ki karşıdakiler hızlıca basana kadar.

Sağolsun yönetim son dönemde takip sistemi getirdi. 2 2 1 denk gelirse takip ediyorum yapanları onlar girene kadar oyuna girmiyorum. Ama Türk serverı işte. 2 2 1 yapan adiden de adi mahlukatlar azalmıyor ki. :)

Sizden rica ediyorum. Lütfen 2 pre 2 kişi 2 arkadaş 2 eş 2 dost 2 akraba 2 amcaoğlu her ne haltsa 2li girmeyi kaldırın. Ya solo ya 3lü ya da 5li girsinler. 3 2 bugunda en azından bir şansımız vardı. Ama 2 2 1de hiç şansımız yok.

Adil bir oyun için 2li girmeyi kaldırın! Sıralıda girmesinler yeter...
 Author| Post time 2018-7-6 03:16 AM | Show all posts
Evet ilgilenilmeyeceğini biliyordum. Öyle de oldu. Çünkü Türk forumunu örümcek ağları sarmış...

Adminle iletişime geçmekten başka çare kalmadı...
You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2022-1-29 04:25 AM GMT+8