Mobile Legends: Bang Bang

 Forgot password?
 Register now.
View: 853|Reply: 1
Collapse the left

Üranüs rework ile çöp olacak

 Close [Copy link]
Post time 2019-2-24 09:23 PM | Show all posts |Read mode

Sign up now, Make more friends, Enjoy with more features, Let you easily Fun Community.

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x
Sıkı bir üranüs kullanıcısıyım, en sevdğim tanklardan biridir, kitle konrol özelliği olmasada odaklanılan rakibi bezdiren bir tanktır. ultisiyle kilitler, q ve w skilleriyle iyi hasar verir. ama yeni reworkla üranüsün ultisi değişti, artık ultinin kilitleme özelliği yok yani bir tank herosunun tek stun skili elinden alındı, bu bence çok saçma zaten metada çok tercih edilmiyordu kitle kontrolü olmadığı için, şimdi ise hiç bir şekilde metaya giremez, en fazla off tank olarak kullanılır. sadece hasara dayalı bir tanka dönüştü. dayanaklılığı arttı evet ama yinede iyi hasarı olan bir rakip karşısında dayanması çok zor ki kimse üranüse odaklanmaz tf esnasında zaten. üranüsünde tf de takım arkadaşlarını rahatlatacak bir skili kalmadığına göre üranüs artık çöpe dönüşür.

bu reworkları kim yapıyor bilmiyorum ama nasıl ki sun'ı reowrktan sonra çöp ettiler, üranüs daha da çöp olacak. böyle rework yapacağınıza hiç yapmayın.
Post time 2019-2-27 06:40 PM | Show all posts
Kıymetli dostum herkes seninle aynı düşünmüyor.  Forumda birşeyler paylaşmak uygulama yöneticileri için birşey ifade etmiyor. Çünkü para bizden değil doğu asya ülkelerinden geliyor. Zaten bizim paranın değeri de düşüyor iyice.
You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2022-5-17 11:06 PM GMT+8

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2013 Comsenz Inc.

Quick Reply To Top Return to the list