Mobile Legends: Bang Bang

Forgot password?
 Register now.
View: 1606|Reply: 3
Collapse the left

!!OYUNDA 'KÜFÜR' SINIRI!!!

Close [Copy link]
Post time 2019-2-27 12:50 PM | Show all posts |Read mode

Sign up now, Make more friends, Enjoy with more features, Let you easily Fun Community.

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x
Oyunda küfür eden çok gördüm arkadaşlar ama bir kişi var ki oyunda kız olduğumu anlaldıktan sonra ettiği küfürler ve oyun bittikten sonrada özel mesaj olarak yazdığı şeyleri görünce bu tür insanları oyun bittikten sonra rapor etmek bence yetmiyor.
Cevap vermediğim halde yazmaya devam etti.

Küfür kısaltmaları yada ağız alışkınkığı olarak küfür ediliyor bunlar rapor edilebilir bir kaç puanı düşebilr ama ağır küfür edenleri ne yazpıcaz?
Bu tür insanların banlanması gerektiğine inanıyorum. Fakat bu tür insanları nereye ve kime şikayet edicez. Türkçe yazdığı için yurtdışı kökenli oyuna derdimi anlatsam adam doğruluğunu nereden anlayacak?
Ekte bir kişiyi örnek olarak koyuyorum. Lütfen bu kişi hakkında birşeyler yapılması gerektiğine inanıyorum.

SS2 copy.jpg
SS1 copy.jpg
Post time 2019-3-29 03:03 AM | Show all posts
rezil bir durum. küfreden kişinin ne kadar basit biri olduğunu gösteriyor. Bu gibi oyuncuları Türkiye forumunda deşifre edeceğiz.
Post time 2019-2-27 06:37 PM From mobile phone | Show all posts
Yapacak bişey yok bence.  Küfür bizim milletimizin mayasında var. Keşke senin istediğin gibi bi millet olsak ama değiliz ne yazıkki.
Post time 2019-5-16 05:14 PM | Show all posts
Hayatımda böyle terbiyesizlik görmedim tamam sinirlenince iki gerizekalı mal. bunu herkez söyler o öfke anında ama böyle küfürler             MİLLETİMİZ NE KADAR UTANMAZ VE BİZ BİŞE YAPAMIYORUZ ÇOK SİNİR BOZUCU!!!!!!!!!!
You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2022-12-6 02:17 AM GMT+8