Mobile Legends: Bang Bang

Forgot password?
 Register now.
View: 24993|Reply: 8
Collapse the left

Hesap Kapatma

Close [Copy link]
Post time 2019-9-4 07:18 PM | Show all posts |Read mode

Sign up now, Make more friends, Enjoy with more features, Let you easily Fun Community.

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x
Merhaba,
Hesabımın oyundan tamamen silinmesi için ne gibi bir yol izlemeliyim. ilgili kişiler cevaplarsa sevinirim.
iyi çalışmalar.
Post time 2019-9-4 08:24 PM | Show all posts
Bir hesabı silmek, yapabileceğinizi sanmıyorum, eski hesabınızı değiştirerek yeni bir hesap oluşturmak istediğinizde ne anlama gelebilirsiniz?
Önce, MLBB uygulaması verilerini ve Google Play hizmetlerini silin ... ardından MLBB uygulamasına tekrar giriş yapmayı deneyin. Otomatik olarak en baştan başlayıp yeni bir hesap oluşturun.
 Author| Post time 2019-9-5 12:33 AM | Show all posts
Ncup.Ajh replied at 2019-9-4 08:24 PM
Bir hesabı silmek, yapabileceğinizi sanmıyorum, eski hesabınızı değiştirerek yeni bir hesap  ...

Anladığım dediğinizi fakat benim durumum biraz farklı;
şöyle anlatıyım, karakterimin oyundan tamamen silinmesini istemem hesabımın başkaları tarafından ele geçirilmiş olmasıdır. çok uzun zamandır oyunu oynaktaydım, yeri geldi para yatırdım, yeri geldi aylık yıldız üyelik aldım ama hesabımın çalınması beni çok üzdü. tamam belki oyunda yüksek seviyelere-rütbelere gelemedim ama benim amacım sadece eğlenmek vakit geçirmekti. moonton hesabı olsun, iphone gamecenter hesabı olsun tüm güvenlik önlemlerime rağmen hesabım resmen çalındı.
böyle bir maruzata kalmam nedeni ile oyunla ilişiğimi tamamen bitirmek amacıyla bu yazıyı yazdım.

gerekli yerlere bu yazımı iletirseniz sevinirim. hepinize iyi çalışmalar...
Post time 2019-9-5 12:42 AM | Show all posts
CoolPlayer85 replied at 2019-9-4 11:33 PM
Anladığım dediğinizi fakat benim durumum biraz farklı;
şöyle anlatıyım, karakterimin oyun ...

bu nedenle hesabınız hacklendi, hack hesabınız için MobileLegendsGame@gmail.com ile iletişim kurun ... ilk elmas satın alma ve ilk kez kullandığınız cihaz gibi tüm kanıtları ekleyin ... hemen size yardımcı olacaklar
Post time 2019-9-5 12:47 AM | Show all posts
Selam kardesim. Sorunu destek merkezine bildirmelisiniz . Maalesef, hesap silinemiyor..
Hesabınızı nasıl kaybettiniz?Açıkçası, oyunu terk ettiğin için üzgünüm ama yine de sorunu bildirmeye çalış, sorunu çözebilirsin..
 Author| Post time 2019-9-6 04:52 AM | Show all posts
hesabımın kendi isteğimle silinmesi için mobilelegends mail adresine yazı yazdım fakat ilgilenen yok. arkadaşlar sizlerden ricam hesabımın banlanmasını sağlamanız. sizlere ID isim ve server bilgileri versem, sizlerde bu bilgileri map hack kullanıyor diye şikayet etseniz böylelikle bu hesaptan kurtulsam? sizce nasıl olur?

hesap ID: 17314703
Server: 4202
hesap nick name: initial c

Comments

Wow.. takma adın, takma adımla aynı  Post time 2019-9-8 03:01 AM
Post time 2019-9-6 07:07 PM | Show all posts
Well, you can probably Unbiind your account from all your accounts and then delete it if you prefer.
Post time 2019-11-9 02:20 AM From mobile phone | Show all posts
Hesap kapatma değil de, uygulamada bağladığımız google play ve Facebooktan nasıl çıkış yapabiliriz acaba
You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2022-5-26 04:38 PM GMT+8