Mobile Legends: Bang Bang

Forgot password?
 Register now.
View: 862|Reply: 6
Collapse the left

[Öneriler] Hesabım Hakkında

[Copy link]
Post time 2020-4-8 03:47 PM | Show all posts |Read mode

Sign up now, Make more friends, Enjoy with more features, Let you easily Fun Community.

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x
Dürüst olacağım. Çok aptalım ve hile kullandım. En büyük nedeni oyunda hilelerin aşırı derece artması ve kendini global gören oyuncuların çoğunun hile ile oynamış olması ve haksız rekabete karşı çaresiz olduğumu düşünmem. Bunun için çok pişmanım. Şu günlerde zaman geçirdiğim tek şey bu harika oyun. 10000 günden fazla ban yedim ve hayatta sahip olduğum tek yaşama sebebini ölene kadar kaybettim. Geçmişe dönmek ve içimdeki kötü çocuğa bişeyler söylemek isterdim ama bunun mümkün olmadığını biliyorum. Ben 2.şansı hak etmeyen bir pisliğim ama sizin yüreğinizin 2.şansı verecek kadar büyük olduğunu biliyorum. İnanın söz veriyorum ve hayatım üzerine yemin ediyorum "BİR DAHA ASLA HİLE KULLANMAYACAĞIM"
ID : 139880049Sunucu : 4038
Post time 2020-4-9 04:32 PM | Show all posts
Ne yazık ki yapabileceğiniz bir şey yok. Böyle bir şey kullanan herkes bannlamayi bekleyebilir.
 Author| Post time 2020-4-9 05:06 PM | Show all posts
MagnumauZer replied at 2020-4-9 04:32 PM
Ne yazık ki yapabileceğiniz bir şey yok. Böyle bir şey kullanan herkes bannlamayi bekleyebilir.

Aylardır map kullanılıyor 3 gün önce map kuruyorum sinirden girdiğim her el map denk geldiğinden ve çaresizce bu duruma düşüyorum :(
Post time 2020-4-9 05:35 PM | Show all posts
öyle basitmi maphak ? her elde olamaz bence
 Author| Post time 2020-4-9 08:40 PM | Show all posts
MagnumauZer replied at 2020-4-9 05:35 PM
öyle basitmi maphak ? her elde olamaz bence

o kadar basit ki olmayan yok nerdeyse
Post time 2020-4-16 08:56 PM | Show all posts
bence öyle degil. iyi oynayanlarda var. hersey map hak olamaz bence
Post time 2020-4-16 10:53 PM | Show all posts
Merhaba. Üzgünüm ama size yardım edemem, Moonton'un bu tür ihlaller için 0 toleransı var.Onları internette gördüğünüzü biliyorum, ama sonunda herkes yakalanıyor. Bir dahaki sefere, adil oynayarak hesabınızı koruyun.
You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2022-8-10 02:27 PM GMT+8