Mobile Legends: Bang Bang

Forgot password?
 Register now.
View: 956|Reply: 9
Collapse the left

[Hata Raporu] Tekrar Yasaklanan Hesap

[Copy link]
Post time 2020-4-9 11:22 PM | Show all posts |Read mode

Sign up now, Make more friends, Enjoy with more features, Let you easily Fun Community.

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x
Edited by rickswan at 2020-4-9 11:30 PM

Merhaba, hesabım 2 ay içinde ikinci kez yasaklandı. 1 aylık cezam bugün başladı ama sebep olarak Hile gösteriliyor. Sezon 3'ten beri bu oyunu oynuyorum ve zaten halihazırda onlarca kez Mistik ligine kadar ulaşmışken neden şimdi hileye ihtiyaç duyacağım? Ama şuan keşke kullansaydımda ölüm cezası gibi 1 ayı hak etseydim diyorum. Yanımda hile kullanan biri varken oynamadığımı söyleyemem ama benim takımımda olsun veya olmasın, o maçı kazanalım veya kaybedelim fark etmeksizin zaten oyun içi rapor sistemini kullanıyoruz. Dediğim gibi ne yapmalıyız bizde mi hile kullanalım da gerçekten bu yasaklanmaları hak edelim? Etkinliğin ilk gününden beri birikim yapıyordum, Bruno Kıyamet Santrafor'u kostümünü almak için. Şimdi ise hesabım etkinlik bittikten sonra açılacağı için tüm birikimim çöpe gitti. Tek istediğim birikimimi yok olmadan dönüştürebilmek. En azından bu imkan sağlanırsa 1 değil 2 ayda çekebilirim bu haksız cezayı. Yazdıklarımız hiç karşılık bulmadı, artık bunu beklemiyorum bile ve lanet olsun ki 1 ayda elbet geçer, beklenir ama en azından yaptığım birikimimi kullanabilseydim. Lütfen bir kez daha kontrol edilsin, oyunda elmas harcamak isteyebileceğim çok az şey oluyor ve sırf bu etkinlik için büyük heyecanla harcadığım elmasların boşa gitmesini istemiyorum. Saygılarımla.

Oyun içi ID: 67688079
Sunucu: 4007
Nick: яιcк sωαη`
 Author| Post time 2020-4-10 12:34 AM | Show all posts
Edited by shinee. at 2020-4-16 10:54 PM

En azından etkinliğin bitiş gününe kadar kısaltılamaz mı?
Lütfen yetkili biri yanıt versin, tek ricam cezamın "Hero" etkinliğine hala katılım sağlayabileceğim 3 Nisan tarihine kadar kısaltılması, saygılarımla.
 Author| Post time 2020-4-10 08:26 AM | Show all posts
Lütfen yetkili biri yanıt versin, tek ricam cezamın "Hero" etkinliğine hala katılım sağlayabileceğim 3 Nisan tarihine kadar kısaltılması, saygılarımla.
Post time 2020-4-10 03:59 PM | Show all posts
Edited by Excalibur61 at 2020-4-10 04:02 PM

belki @Shinee[Forum moderator]  size yardımcı olabilir
 Author| Post time 2020-4-10 11:43 PM | Show all posts
Excalibur61 replied at 2020-4-10 03:59 PM
belki @Shinee[Forum moderator]  size yardımcı olabilir

Yanıtınız için teşekkürler, kendisine nasıl ulaşabilirim? Üyeler bu forumda özel mesaj sistemiyle mi yoksa yine yorumlarla mı iletişim kuruyor?
Post time 2020-4-11 12:15 AM | Show all posts
https://forum.mobilelegends.com/ ... 461427&do=index

evet bir sistem var. üyeler özel mesaj yoluyla iletişim kurar.bu onun profil bağlantısı.ona bir mesaj gönderebilirsin.
 Author| Post time 2020-4-11 06:59 AM | Show all posts
Excalibur61 replied at 2020-4-11 12:15 AM
https://forum.mobilelegends.com/home.php?mod=space&uid=461427&do=index

evet bir sistem var. üyeler ...

Mesajımı ilettim, ilginiz için minnettarım.
Post time 2020-4-11 11:38 AM | Show all posts
rickswan replied at 2020-4-11 06:59 AM
Mesajımı ilettim, ilginiz için minnettarım.

istediğin zaman.......
 Author| Post time 2020-4-11 10:55 PM | Show all posts
Malesef yanıt gelmedi kendisinden, sanırım yapabileceğimiz bir şey yok daha fazla.
Post time 2020-4-16 10:56 PM | Show all posts
Merhaba. Bir kez ceza alırsanız, bundan kaçamayacaksınız. Cezalar her zaman bir sebep içindir. Haksız olduğunu düşünüyorsanız oyunda müşteri desteğine başvurun. Sana çok yardım edemem, özür dilerim ..
You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2023-2-7 06:00 PM GMT+8