Mobile Legends: Bang Bang

Forgot password?
 Register now.
View: 764|Reply: 4
Collapse the left

[Hata Raporu] 3.Parti Yazılımlar, Yasaklanmalar

[Copy link]
Post time 2020-4-14 12:41 AM | Show all posts |Read mode

Sign up now, Make more friends, Enjoy with more features, Let you easily Fun Community.

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x
Edited by rickswan at 2020-4-14 12:52 AM

Baştan söylüyorum yasağımın kaldırılmasını talep "ETMİYORUM."

Bu 2 ay içinde ikinci kez yasaklanışım, 3 gün neyse dedim ama 30 gün ne demek? Kullanmadığım hilenin cezasını neden ben çekiyorum? Bir kez daha Tekrar Yasaklanan Hesap isminde bir konu açıp bunu anlatmıştım uzun uzun ama kimse umursamadı, yine umursanmayacaktır. Haksızlıklar hakkında konuşmaktan bıktım, yasağımın kaldırılmasını istemiyorum, tek isteğim "Hero" etkinliğine hala katılım sağlayabileceğim 3 Nisan tarihine kadar kısaltılmasıdır. Elmas harcadım, birikim yaptım ve Bruno Hayalet Santrafor'u elde etmeyi epey istiyorum ama bu birikimi kullanma şansım olmadan hepsi boşa gidecek. Lütfen yetkili birisi en azından bir yanıt versin, saygılarımla.

Oyun içi ID: 67688079
Sunucu: 4007
Nick: яιcк sωαη`
 Author| Post time 2020-4-14 12:53 AM | Show all posts
Rica ediyorum en azından bunu yapmalısınız. Bahsi geçen konu: https://forum.mobilelegends.com/forum.php?mod=viewthread&tid=76994&extra=page%3D1
Post time 2020-4-16 11:14 PM | Show all posts
Merhaba. Cezalar bir nedenle verilir, ancak haksızlık olduğunu düşünüyorsanız oyunda müşteri desteğine başvurmayı deneyin.
 Author| Post time 2020-4-16 11:30 PM | Show all posts
shinee. replied at 2020-4-16 11:14 PM
Merhaba. Cezalar bir nedenle verilir, ancak haksızlık olduğunu düşünüyorsanız oyunda müşte ...

Denedim ama oyundaki destek hiçbir şeye yaramıyor ki. Etkinlik bitmek üzere, sanırım hepsi çoktan boşa gitti.
Post time 2020-4-17 03:24 AM | Show all posts
Oyundaki destekten bir yanıt alana kadar zaman alır ... önerebileceğim başka bir yol da bu adresten onlarla iletişime geçmektir: MobileLegendsGame@gmail.com .   Durumunuzu açıklayın ve sizin için bir çözüm olup olmadığını görün.
You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2023-1-27 11:58 PM GMT+8