Mobile Legends: Bang Bang

Forgot password?
 Register now.
View: 448|Reply: 2
Collapse the left

[Öneriler] Hesap banlandi kimse ilgilenmiyor..

[Copy link]
Post time 2020-5-4 10:04 AM | Show all posts |Read mode

Sign up now, Make more friends, Enjoy with more features, Let you easily Fun Community.

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x
Edited by Hesperus at 2020-5-4 10:51 PM

önceki gün  öncesinden  hile bani ile karsi karsiya kaldim ve ben ne hile kullandım nede bu gibi seylerden kural ihlali yaptim sadece oyunda 2ci bi hesapimin olmasini istedigim icin bi uygulama önerdiler ve uygulama 3cu biseymis parelel spaceyi indirip oyuna giris yaptigimda ogreticiyi gecmedigini fark edip yukledigim uygulamayi sildim   hesapima giris yaptigimda hile kullandiniz diye 30 gun banladiim bunun neresi hile veya bilincli bi sekildemi hareket ettim bilmedigimiz bi davadan haksiz yere bize koyuyor onca yildir sizlerle oynuyorum ve bi okadarda yatirim yapmisligim var özün sozu şuki gmail atiyorum sistem msji ne kac gun ne oldu yok nasil olcak bu olay nasil çözülcek yetkili kisi varsa lütfen yardım ederse cok makbule gecer.
İD: 356929797Sw:4032
40d5cd82b922ab178aa73c8444e50598.0.jpg
Post time 2020-5-6 05:06 PM | Show all posts
Parallel space bende de yüklü henüz böyle bir problemle karşılaşmadım. Gerçek hesabını telefonun kendi hafızası tutuyor, 2. hesabını da parallel space tutuyor. Probleminin o olduğunu düşünmüyorum olsa bana da olurdu. Fakat oyun, dosyalarıyla ilgili değişikliğe uğradığını farkedince otomatik banlıyor. 3  parti yazılım olabilecek diğer yüklü uygulamaları kontrol etmeni öneririm.
 Author| Post time 2020-5-7 02:37 PM | Show all posts
Ogreticiyi gecmeme izin bile vermiyor ms 600 firlayip orda kaliyor. Hic bir sekilde bisey yapamiyorsun oyle olunca sildim bende o sira hesabima giris yapim dedim bunla karsilastim.
You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2022-1-25 04:13 AM GMT+8