Mobile Legends: Bang Bang

Forgot password?
 Register now.
View: 428|Reply: 3
Collapse the left

[Hata Raporu] Mobile legends ban

[Copy link]
Post time 2020-5-22 12:28 AM | Show all posts |Read mode

Sign up now, Make more friends, Enjoy with more features, Let you easily Fun Community.

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x
  • 2020-05-22
  • youtth
  • Merhabalar iyi günler
  • youtth:
    Bir sorunum var ve yazmadığım biryer kalmadı heryere yazdım
    mobile legends'i uzun yıllardır oynayan birisiyim ve bu oyuna nereden baksanız 3-4 milyar para yatırmış ve gece gündüz emek verip oynayan birisiyim, ve 30 günlük ban yedim şuan 27 gün kalmış fakat ben bu ban'ın haksız olduğunu düşünüyorum telefonum iphone 7plus ve jailbreakli bir telefonum var telefonumun temasını ve görünümü değiştirmek için jailbreak yaptım ve o gün o gece oyuna girdim oyunn oynadım ve sonra sabah uyandığımda ban yediğimi gördüm, fakat ne üçüncü part bir yazılım mobile legends için yada ne bir hile yüklemedim, zaten böyle değerli bir hesaba kim ile açar mantığa sığmayan birşey?, yani sırf telefonum jailbreakli diye tespit edilmiş ban atılmış, bu zamana kadar hiç bir kötü hareketim olmadı

• youtth:
    ve Id' mi öğrenemiyorum sadece nickim var yani ne  yapabilirim lütfen yardımcı olun haklı olsa beklerim 27 gün ama bu oyundan başka bir oyun oynamıyorum ve tüm arkadaşlarım bu oyunda ve en kısa sürede aralarına dönmek istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz

89063373-d4c9-4405-b426-ecc6d5eaf2ed.jpg
 Author| Post time 2020-5-23 12:40 AM | Show all posts
Yardımcı olabilecek bir yetkili var mı acaba?
Post time 2020-5-26 06:18 AM | Show all posts
in the upper right corner look ID  write ROLE

Post time 2020-5-26 06:20 AM | Show all posts
You ID 333336134
You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2022-1-23 05:24 PM GMT+8