Mobile Legends: Bang Bang

 Forgot password?
 Register now.
View: 465|Reply: 0
Collapse the left

[Mod Post] 1.4.86 Yama Notları ~ [Gelişmiş Sunucu]

[Copy link]
Post time 2020-6-13 10:43 PM | Show all posts |Read mode

Sign up now, Make more friends, Enjoy with more features, Let you easily Fun Community.

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

 

Tasarımcılardan
S16 sonuna geliyor. Yepyeni bir başlangıç ​​için hazır olalım!

 

I. Yeni Kahramanlar ve Yenilenmiş Kahramanlar


1. Yeni Kahraman - [Kara Ejderha] Yu Zhong 19 Haziran'dan itibaren sunulacak (Sunucu Saati). Diamond 599, Battle Point 32000, Başlangıç ​​haftası 30% Diamonds OFF.
Not: Yeni kahraman Resmi Sunucu'da bulunduğunda, Gelişmiş Sunucu'daki ücretsiz deneme sona erecek ve yeni kahraman satışa sunulacaktır.
Kahraman Özelliği: Kara Ejderha'ya dönüşebilen ve savaş alanını tarayabilen güçlü bir savaşçı.
Beceri 1: [Ejderha Kuyruğu] - Yu Zhong gücünü pelerinine aşılar ve kısa bir gecikmeden sonra yakındaki düşmanlara saldırmaya başlayan bir silaha dönüştürür. Keskin kenar daha fazla hasar verir.
Beceri 2: [Soul Grip] - Yu Zhong, Ejderha Ruhunu serbest bırakır, öndeki tüm düşmanlara hasar verir ve onları yavaşlatır. Bir hedef vuruşta, Yu Zhong'ın bir sonraki Temel Saldırısı geliştirilecek, daha fazla hasar verecek ve ekstra Sha Kalıntısı uygulanacak. Artan hasar, isabet edilen 5 hedefle sınırlanan isabet edilen hedef sayısı ile artar.
Beceri 3: [Öfkeli Dalış] - Yu Zhong tam gücüyle belirlenen bölgeye doğru sıçrayarak Fiziksel Hasar verir. Hareket yönünde bir kez daha fırlayabilir. Kısa bir gecikmeden sonra, etki alanı içindeki düşmanlar havaya çarpacak ve ek Fiziksel Hasar alacaktır.
Ultimate: [Black Dragon Formu] - Yu Zhong, Black Dragon formuna dönüşür ve şarj olmaya başlar. Kontrol Bağışıklığı kazanır, engelleri görmezden gelir ve Max HP'yi arttırır, yoldaki düşman kahramanlara Fiziksel Hasar verir ve onları geri atar. Kara Ejder formundan çıktıktan sonra, Yu Zhong yakındaki düşmanlara aynı miktarda hasar verir ve Kara Ejder'in kalan etkisinin yardımıyla Ejderhaoid formuna girer. Dragonoid formu tüm becerilerini geliştirir.
Pasif: [Lanetli Dokunuş] - Yu Zhong, düşman kahramanlarına her hasar verdiğinde Sha Residue'yu hedefe uygular ve bu arada Sha Essence'ı toplar. Sha Residue tam istiflere ulaştığında patlar ve her birkaç saniyede 1 yığın tüketir. Her yığın tüketimi, hedefin Fiziksel Hasar olarak kaybedilen HP'sinin bir kısmını ele alır, HP kayıplarının bir kısmını geri yükler ve Yu Zhong için Sha Essence'i toplar. Sha Essence tamamen şarj olduğunda, Yu Zhong Hareket Hızı ve Büyü Vamp'ı kazanır.

 

II. Haftalık Ücretsiz Kahramanlar ve Yeni Kaplamalar


1. Yu Zhong'ın Cildi “Emerald Dragon” 19 Haziran'dan itibaren sunulacak (Sunucu Saati) Diamond 269, Lansman haftası 30% Diamonds OFF.
Yu Zhong ve Derisi "Emerald Dragon" bir paket halinde olacak ve 19 Haziran'dan itibaren sunulacak (Sunucu Saati). Hafta 30% Elmaslar KAPALI başlat.


2. Masha'nın Kaplaması "Ejderha Zırhı" 23 Haziran'dan itibaren sunulacak (Sunucu Saati). Diamond 899, Başlangıç ​​haftası 30% Diamonds OFF.
Masha ve Skin "Dragon Armor" bir paket halinde olacak ve 23 Haziran'dan itibaren sunulacak (Sunucu Saati). Hafta 30% Elmaslar KAPALI başlat.


3. Parça Atölyesi Ayarlamaları - 17 Haziran
Nadir Cilt Parça Dükkanı:
Mevcut olacak: Moskov "Snake Eye Commander", Zilong "Eastern Warrior", Karina "Black Pearl", Clint "Rock and Roll" ve Kimmy "Bio Frontier"
Kullanılamayacak: Layla "Bunny Babe", Natalia "Phantom Dancer", Martis "Searing Maw", Akai "Akazonae Samurai" ve Cyclops "Deep Sea Rescuer"

Kahraman Parça Dükkanı:
Mevcut olacak: Hayabusa, Kimmy, Badang, Ling ve Masha
Mevcut olmayacak: Chang'e, Grock, Selena, Karina ve Zhask

 

4. 8 Ücretsiz Kahramanlar: Sunucu Saati 19/6/2020 05:01:00 - 6/26/2020 05:00:00 (Kontrol etmek için ana sayfanın sağ üst köşesindeki Ayarlar düğmesine dokunun.)
Badang; Masha; Fanny; Zhask; Moskov; Kimmy; Esmeralda; Lunox
6 Ekstra Starlight Üye Kahramanı: Gatotkaca; Uranüs; Terizla; Kaja; Natalia; Chou


III. Hasta Kahraman Ayarları


[GatotKaca]
Çelik Kemikler - Öfke tarafından sağlanan Temel Saldırı hasarını azalttı. Magic Attack tarafından sağlanan Temel Saldırı hasarını büyük ölçüde artırdı.

 

[Hilda]
Avcılık Sanatı - Her saldırının temel hasarı tüm seviyelerde 15 arttırılır.

 

[Luo Yi]
Dualite - Yin-Yang Reaksiyonunun temel hasarı 480'den 450'ye düşürüldü. Hasar artışı 16'dan 15'e düşürüldü. Magic Bonus% 160'dan% 150'ye düşürüldü.

 

[Pharsa]
Enerji Etkisi - Temel hasar 425-600'den 425-650'ye yükseltildi.

 

[Hanzo]
Kinjutsu: Pinnacle Ninja - Demon Pneuma için Ekstra Hareket Hızı% 50'den% 35'e düşürüldü.

 

[Khaleed]
Sand Walk - Geliştirilmiş Temel Saldırı düşmanı şimdi% 30 yavaşlatıyor. Çöl Gücü'nün toparlanma hızı biraz azaldı. Geliştirilmiş Temel Saldırı'nın hasarı 120'den (+% 120 Toplam Fiziksel Saldırı) 200'e (+% 180 Toplam Fiziksel Saldırı) yükseldi. (Kritik bir saldırı olamaz.)
Çöl Tornado - İlk saldırının hasarı 150-400'den (+% 80 Toplam Fiziksel Saldırı) 300-550'ye (+% 120 Toplam Fiziksel Saldırı) yükseldi. Bir sonraki dökümde hasar artışı% 50'den% 30'a düşürüldü.
Quicksand Guard - HP Restorasyonu 70-95'ten (+% 5-7,5 HP kayıp) 150-250'ye (+% 7-12 HP kayıp) yükseldi. Hasar Azaltma% 75'ten% 80'e yükseltildi.
Raging Sandstorm - Bu yetenek düşmanı% 30 yavaşlatıyor. Hedefe ulaşıldığında Smash Hasarı 200-400'den 500-800'e yükseltildi.

 

[Yu Zhong]
Black Dragon Form - Fiziksel Saldırı Bonusu% 100'den% 90'a düşürüldü. Sha Essence restorasyonu azaldı.

 

[Yi Sun-shin]
Traceless - Temel hasar 100-200'den 150-300'e yükseltildi.

 

[Yenilenmiş Zilong]
Mızrak Vuruşu - Zilong, şimdi belirlenmiş bir yönde kesilmek yerine belirlenen bir hedefe doğru fırlıyor. Zilong bir hedefi ortadan kaldırdığında bu becerinin bekleme süresi sıfırlanır. Hasar ve bekleme süresi buna göre ayarlanır.
Dragon Flurry - Geliştirilmiş Temel Saldırı'nın hasarı% 165'ten% 150'ye düşürüldü. HP Restorasyonu, Fiziksel Saldırının% 55'inden% 50'sine düşürüldü.

 

[Yenilenmiş Eudora]
Thunder'ın Gazabı - Eudora, hedefe Büyü Hasarı veren büyük bir şimşek fırtınası çağırır. Hedef Süperiletkenden etkilenirse, hedefin başının üzerinde kara bulutlar oluşacaktır. Kısa bir gecikmeden sonra, yıldırım bulutlardan aşağı inerek etki alanındaki düşmanlara Büyü Hasarı verir. Bu arada yıldırım düşmesi, yakındaki düşmanlara doğru yayılarak Büyü Hasarı verecek.

 

[Yenilenmiş Layla]
Zararlı Bomba - Bir düşmana çarptığında, Temel Saldırı menzili maksimum menzile yükseltilmek yerine 1 yarda artırılır. (Beceri Maks Seviyesine ulaştığında menzil artırılmaz.)
Hiçlik Mermisi - Sihirli İşaretli düşman üzerindeki yavaş etki% 30'dan% 40'a yükseldi. Süre 0.8'den 1.2s'ye yükseltildi.
Destruction Rush - Otomatik nişan alma mantığı optimize edildi.

 

[Yenilenmiş Alucard]
Animasyon ve kahraman kontrolü optimize edildi.


IV. Savaş Alanı Ayarlamaları


savaş alanı
Birden fazla takım arkadaşı tarafından paylaşılan sürünmelerden ekstra Altın veya Exp büyük ölçüde azalır.

 

sürünür
1. Statüed Shocker, Statued Chaser ve Core Guard'ın kovalama menzili azalır.

 

ekipman
1. [Heptaseas Blade] ve [Hunter Strike] 'ın tekne fiyatları yükseldi. Toplam fiyatlar aynı kalır.
2. Dolaşım Ekipmanları
Adanmışlık: İlk 12 dakikadan ilk 9 dakikaya ayarlanmış takım arkadaşlarıyla Gold veya Exp paylaşmama süresi.
Başarılı - Altının takımında en düşük sırada olduğunda, Altın kazancın her 4 saniyede bir 12'ye düşürülür.

 

amblemler
1. Özel Suikastçı Amblemi: Ödül Avcısı - Düşman kahramanlarını öldürmekten elde edilen Ekstra Altın% 40'tan% 30'a düşürüldü.

 

büyüler
1. İntikam - Hasar Azaltma% 45'ten% 35'e düşürüldü.
2. Purify - Bekleme süresi 75'den 90'lara yükseltildi.


V. Yeni Etkinlikler ve Özellikler


1. [Sıralı Mod]
a. S16 Gelişmiş Sunucuda Yerleşim: 2020-06-12 23:59:59 (Sunucu Saati)
b. Oyuncular Üstat veya üstüne ulaştısa cilt ödülü alacak: Eudora "Kontes Scarlet".


2. Ana Kahramanlarınızı Gösterin
a. Taslak Seçim lobisinde, takım arkadaşlarınızla mükemmel bir kadro oluşturabilmeniz için ana kahramanlarınızı seçebilir ve görüntüleyebilirsiniz.
b. Ana kahramanlarınız da yasakla seçim ekranında görüntülenir, böylece tüm ekip dizilişi birlikte ayarlayabilir.


3. [Hayatta Kalma Modu]
Hayatta Kalma Modunun ilk normal Arcade Modumuz olarak piyasaya sürülmesinden bu yana 2 yıl geçti. Şu anda, bu moda daha fazla yeni içerik eklemeyi planlıyoruz. Yani gelecekte önemli bir güncelleme olacak.
Bu nedenle, Hayatta Kalma Modunun S16 Uzlaşması ile birlikte ilk sezon yerleşimi olacak. Hayatta Kalma Modundaki bölümünüze göre ödülü alacaksınız. Bu arada, bölümünüz sıfırlanacak. Yerleşimden sonra, Yükseltmeler ve optimizasyonlar için Hayatta Kalma Modu bir süre kullanılamaz. Yeni Hayatta Kalma Modu, yükseltme tamamlanır tamamlanmaz geri dönecektir. Bizi izlemeye devam edin. Bu dönemde Sihirli Satranç'a katılalım!


VI. Sistem Ayarları


1. Hesap güvenliği ile ilgili yeni işlevler eklendi.
Oyuncularımızın hesap güvenliğini sağlamak için bu güncellemeye iki yeni işlev eklenmiştir: İkincil Doğrulama ve İkincil Parola. Yeni işlevler yakın zamanda tüm sunucularda test edilebilecek. Yeni işlevler hakkında herhangi bir öneriniz varsa, lütfen Müşteri Hizmetleri aracılığıyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
a. İkincil Doğrulama: Moonton hesabınız e-postanıza bağlandıktan sonra ikincil doğrulamayı etkinleştirebilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra, hesabınızın giriş işlemi yeni bir cihazda başlatıldığında size bir doğrulama kodu e-posta yoluyla gönderilir. Giriş yapmak için doğru doğrulama kodunu girmelisiniz.
b. İkincil Parola: Avatarınıza - "Hesap" a hafifçe vurun ve bu işlevi açın. Etkinleştirildiğinde, kahramanları, kaplamaları veya öğeleri hediye etme veya hesapları oyun ilerlemenize bağlama gibi işlemler için İkincil Şifre doğrulaması gerekecektir. Oyun yeniden başlatılıncaya kadar, doğrulama işlemini ikinci kez yapmanız gerekmez.

 

2. Savaş alanına sesli Akıllı Komutlar eklenir.
a. Nihai kullanılabilirlik gönderin.
b. Büyü kullanılabilirliğini gönder.
c. Altın gönder.
d. Taret durumunu gönder.
e. Kaplumbağa / Lord almaya çağır.


3. Savaş Alanı Hızlı Sohbet sesini Ayarlar'dan açıp kapatabilirsiniz.


4. Lobiye Hızlı Sohbet işlevi eklendi.


5. MCL Canlı Akışlarındaki Trend Noktalarının hesaplanması optimize edildi.


6. Kişiselleştirilmiş bilgi görüntüleme işlevi şimdi eklenmiştir. Ana rollerinizi, çevrimiçi zaman tercihinizi, mesleğinizi, hobi etiketlerinizi ve konumunuzu görüntüleyebilirsiniz. Daha fazla arkadaş edinmene yardımcı olacak. Konumunuzu paylaşıp paylaşmayacağınızı Ayarlar'dan seçebilirsiniz.


7. İki oyuncunun mod sürümleri farklı olduğunda arkadaş davetinin alınamaması sorunu düzeltildi.

 

You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2022-8-12 02:06 PM GMT+8

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2013 Comsenz Inc.

Quick Reply To Top Return to the list