Mobile Legends: Bang Bang

 Forgot password?
 Register now.
View: 1233|Reply: 0
Collapse the left

[Mod Post] 1.5.08 Yama Notları [Orijinal Sunucu]

[Copy link]
Post time 2020-8-29 04:50 AM | Show all posts |Read mode

Sign up now, Make more friends, Enjoy with more features, Let you easily Fun Community.

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

 

[Tasarımcılardan] - Yeni Mod Geldi

Magic Chess'in piyasaya sürülmesinden bu yana, oyunculara olan çekiciliğine bir kez şaşırmıştık. Ve bu mod aslında Mobile Legends'ın temel oyununu etkiledi.
Çekirdek moddan tamamen farklı bir mod geliştirmek için bu gerçekten deneysel bir şey. Uzun bir süre, Magic Chess'in iyileştirilmesi önemli bir görev olarak görülüyor. Çabalarımızın oyuncularımızın oyundan daha fazla keyif almasını umuyoruz.
Magic Chess'in yanı sıra, diğer modlar için de bazı sesler duyduk.
Sonuç olarak, Ayna Kargaşası geliyor!
Ayna Modu ile Mayhem Modunu birleştiren süper eğlenceli bir oyun modu!
Kahraman Seçimi aşamasında oyuncular rastgele bir dizi kahraman arasından kullanmak istedikleri kahramana oy verirler. En çok oyu alan kahraman, tüm takım tarafından kullanılan kahraman olacaktır.
Oyunu çok daha eğlenceli hale getirmek için tüm kahramanların yetenek efektleri, hasarı ve soğuma süresi geliştirildi.
Kahramanlar 4. Seviye ile başlar. Oyuncular daha hızlı Altın kazanabilir. Varış CD'si daha kısadır. Oyun daha hızlı ilerleyecek!
Mirror Mayhem hala geliştirme sürecindedir. Dengeleme testi de dahil olmak üzere bu yeni modda son ayarlamaları ve optimizasyonları yapıyoruz. Bu modda herhangi bir hata veya sorun bulursanız, lütfen hemen bize bildirin. Sorunu en kısa sürede çözeceğiz.
Yeni modun tadını çıkarın!

 

[Tasarımcılardan] - Yeni yama, Brawl Modu dengelemesine odaklanıyor
Son Brawl ayarlamasından bu yana birkaç ay geçti. Bu süre zarfında, Magic Chess'i ve yeni çıkacak başka bir yeni modu test ediyor ve mod dengeleme konusunda bazı etkili deneyimler edindik. Deneyim hala yeterince olgunlaşmamış olsa da, bu aylarda öğrendiklerimizi MLBB - Brawl Mode'daki en eski arcade moduna uygulamaya karar verdik.
Geçmişte, denge performansının Brawl Mode ve genel modlarda neredeyse aynı olması gerektiğini düşündük, bu yüzden oyuncuların Brawl Mode'u nasıl oynayacaklarını öğrenmeleri gerekmiyordu.
Ama şimdi, kahramanların çoğunu farklı modlarda daha dengeli hale getirebilecek bazı yeni dengeleme yöntemleri bulduk.
Bu yöntemleri Brawl Mode'a uyguladığımızda, umduğumuz şey sadece kahraman kademe listesindeki sırayı değiştirmek değil, üst düzey kahramanlar ile alt kahramanlar arasındaki boşluğu daraltmaktır. Odette ve Estes hala güçlüler, ancak artık onlarla başa çıkmak için kaçmaktan başka bir yol bulabilirsiniz!
Brawl oyuncularının bu yama notunu okuduktan sonra faydalı bir şeyler öğrenebileceğini umuyoruz.

 
Yeni Sihirli Satranç Küçük Komutan - Yuki, Kar Cadısı

Beceri 1: [Ölümcül Su Çulluğu] - Aktif: Yerleştirme Aşamasındaki her raundun Hazırlanması sırasında kullanılabilir, Yuki güç toplamaya başlar. Tur başladığında, satranç tahtasındaki tüm dost kahramanlardan HP toplayacaktır. Güç topladığı her müttefik kahraman için en yüksek Güce sahip düşman kahramana ek hasar verir. Bu becerinin 3 turluk bir soğuma süresi vardır.

Beceri 2: [Mutlak Sadakat] - Aktif: Yerleştirme Aşamasındaki her turun Hazırlanması sırasında kullanılabilir. Yuki, satranç tahtasında bir kahraman seçebilir. Tur başladığında, seçilen kahraman kendini feda edecek ve Mana'yı seçilen kahramanın yıldız seviyesine göre yakındaki 8 müttefik kahramana eşit olarak dağıtacaktır. Bu becerinin 3 turluk bir soğuma süresi vardır. Kahraman stoğa geri sürüklendiğinde efekt kaldırılacaktır.


Beceri 3: [Büyüleyici] - Aktif: Yerleştirme Aşamasındaki her raundun Hazırlanması sırasında kullanılabilir. Yuki, satranç tahtasında güçlü ve büyüleyici bir yetenek olan bir kahramana sahip olabilir. Tur başladığında, kahraman sol ve sağ tarafındaki iki müttefik kahramanı büyüleyecek ve onları büyüleyici kahramanın gücünü artırmak için kendilerini feda etmeye zorlayacak, hedeflerin Max HP'sinin bir kısmını ve onların Fiziksel Saldırı ve Büyü Gücünün bir kısmını kazanacak. Bu becerinin 3 turluk bir soğuma süresi vardır. Kahraman stoğa geri sürüklendiğinde efekt kaldırılacaktır.

 

I. Yeni Kahramanlar ve Yenilenmiş Kahramanlar

 

Yeni Kahraman - Baratlar, Dino Rider
Enerjiyi emebilen ve büyüyebilen Çöl Kralı.

Pasif: [BENİM BÜYÜK!] - Barat ve Detona bir hedefe her hasar verdiğinde, Detona bir süre boyunca 1 yığın [Büyük Adam] kazanır ve üst sınırı 25 yük olur. Her [Big Guy] yığını için. Detona artan vücut boyutu, Fiziksel ve Büyü Savunması ve Direnç kazanır. [Big Guy] 16 yüke ulaştığında, Detona, Temel Saldırısı ile hedefi [ayaklar altına alarak], yuvarlak bir alandaki düşmanlara ekstra hasar verir ve onları yavaşlatır.
Beceri 1: [Sözde Ekip Çalışması] - Detona, ön taraftaki yelpaze şeklindeki bölgeye kirlenmiş petrol püskürterek bölgedeki düşmanlara hasar verir ve onları yavaşlatır. Ardından Barats, havai fişeği çantasındaki kirli yağın üzerine atar ve onu ateşleyerek bölgedeki düşmanlara hasar verir. Bu becerinin etki alanı, [Koca Adam] yığın sayısına göre ölçeklenir.

Beceri 2: [Füze "Uzmanı"] - Baratlar belirlenen alana bir füze fırlatır. İnişte, füzenin arkasından fışkıran bir alev patlaması düşmanlara düz bir çizgi halinde hasar verir ve onları belirli bir mesafeye Baratlara doğru iter.

Ultimate: [Detona's Welcome] - Detona bir düşman kahramana kilitlenir. Hedef Detona'nın
Belirli bir süre içinde avlanma menzili olan Detona hedefi yutar ve hedefi bir süre bastırır. Bu süre zarfında Baratlar, kontrol etkilerine karşı bağışıktır ve yönünü değiştirmeye devam ederken hareket edemez. Sonra Detona hedefi belli bir mesafeye fırlatarak hedefe hasar verir. Hedef, diğer düşman kahramanlarına veya duvarlarına çarparsa, hedef ve vurulduğu düşman kahramanlar ekstra hasar alır ve sersemletir. Bu becerinin hasarı, [Koca Adam] 'ın yığın sayısına göre artar. Bu beceriyi öğrenen Detona, her yeniden doğuştan hemen sonra [Koca Adam] yığınları kazanır.

 

ll. Kahraman Düzenlemeleri


[Tasarımcılardan]
Bu yamada, Dereceli Modda oyunculara daha fazla seçenek sunmak için bazı eski kahramanları optimize ettik ve bazı aşırı güçlü kahramanları zayıflattık. Gelecek güncellemelerde eski kahramanları optimize etmeye devam edeceğiz. İşte planlarımız:
1. Resmi web sitesinde Kahraman Sıralamasını optimize edeceğiz. Bunu yaparak oyuncularımızın Dereceli Modda her bir kahramanın mevcut koşullarını net ve doğrudan görebileceğini umuyoruz.
2. İlk olarak bu yamada önceki optimizasyonundan sonra uygulanan kahraman yetenek değerlendirme sistemini optimize etmeye devam edeceğiz). Bunu yaparak, kahramanların her yamada daha iyi uyum sağlamaları gerektiğini anlayabileceğiz.
3. Koridoru daha net hale getirmeye ve 1-3-1 arası koridor dışında seçenekler sunmaya çalışacağız.
4. Oyuncularımızın gelecekteki yenilenen kahramanlar için oy kullanmasına izin vermek için "Efsanenizi Yeniden Düzenleyin" etkinliğini açacağız.
Daha fazla içerik ve ayrıntı için bunları ileride tanıtacağız. MLBB'ye sürekli desteğiniz için teşekkür ederiz!

Son zamanlarda birçok oyuncunun yama notlarını okumakta zorlandığını fark ettik. Bu sorunu hafifletmek için, yeni bir açıklama stili deneyeceğiz:

1. Beceri adlarını Beceri 1, Nihai vb. İle değiştirin.
2. Değişiklikleri belirtmek için → tuşunu kullanın.
3. Güçlendirme, zayıflatma ve ayarlamaları belirtmek için (↑) (↓) (~) kullanın.

Bu yamada Ruby'yi önemli ölçüde yeniledik. Uranüs, Atlas, Popol ve Kupa, Yu Zhong, Luo Yi, Yi Sun-shin, Ling, Esmeralda, Helcurt, Karina, Natalia ve Vale.

 

[Ruby] (~)

Özel bir tank kahramanı olan Ruby, beceriler kullanarak ve sürekli sıçrayarak HP'yi yenileyebilir ve büyük miktarda hasarı emmek için savunmayı geliştirebilir. Onun özelliğini güçlendirmek istiyoruz. Bu nedenle, Beceri 1'in mana yenileme hızının bekleme süresini büyük ölçüde azalttık, ancak dengeyi korumak için onu bazı diğer yönlerden zayıflattık. Dahası, komboyu daha yumuşak hale getirmek için Beceri 2'nin etki alanını ve sıçrayışlarının mesafesini optimize ettik.

Nitelikler (↑):
Saniyede Mana Yenilenmesi 2.8'den 5.8'e yükseltildi.

Beceri 1 (↑):
Bekleme süresi tüm seviyelerde 6-4'ten 4 saniyeye ayarlandı.
Fiziksel Saldırı Bonusu tüm seviyelerde% 90'dan% 65 -% 90'a ayarlandı.

Beceri 2 (↑):
Etki alanı% 10 arttı.

Pasif (↓):
Sıçrayışlarının mesafesini ve hızını optimize etti
Fiziksel ve Büyü Savunması kazanımı 23-40'tan 12-45'e ayarlandı
Kalıtsal Fiziksel Can Çalma:% 125 →% 115


[Uranüs] (↓)
Uranüs, mevcut yamada oldukça zorlu bir rakip. Sürekli hasarla başa çıkmak için HP Yenileme Hızını korumak, ancak ani hasarı savunma yeteneğini bir dereceye kadar zayıflatmak istiyoruz. Oyunun ilerleyen safhalarında onu yenmenin o kadar da zor olmadığını düşünürsek, oyunun başlarında esas olarak sayıları zayıflattık.

Beceri 2 (↓):
Enerji kalkanı tarafından absorbe edilebilen temel hasar 400-1000'den 300-750'ye düşürüldü.

Nihai (↓):
Kalkan ve HP Yenilenmesi tüm seviyelerde% 50'den% 30 -% 50'ye düşürüldü.


[Atlas] (↓)

Atlas, "Skill 2 + Blink + Ultimate" kombinasyonunu yayınladığında rakiplerin onunla uğraşmasının çok zor olduğunu gördük. Normal cast için aynı kalırken kombodaki 2. beceriyi zayıflattık.


Beceri 2 (↓):
Nihai Hali Çıkarılmış Durumda Kullan: 0,2 saniye sersemletme etkisi →% 40 yavaşlama etkisi

 

Luo Yi bu yamada bir şekilde etkisiz hale geldi. Hasarını ve kontrol yeteneğini biraz azalttık. Hala maçlarda aktifken diğer Büyücülerin daha sık kullanılabileceğini umuyoruz.


[Popol ve Kupa] (~)

Yüksek dereceli maçlarda Popol ve Kupa her zaman takım arkadaşlarını destekledi. Yedekleme yeteneklerini azaltmaya ve hasarlarını artırmaya karar veriyoruz.

Nitelikler (↓):
Kupa, Popol'ün HP'sinin 700 +% 120'sini → 1300 + Popol'ün HP'sinin% 80'ini devralır

Beceri 1 (↑):
Temel Hasar: 240-330 → 200-290
Fiziksel Saldırı Bonusu% 60 →% 75

Beceri 3 (↓):
Hareket Hızı Azaltma:% 35 →% 20

Nihai (↑):
Saldırı Hızı kazanımı:% 30 -% 50 →% 30 -% 70


[Yu Zhong] (↓)
Yu Zhong, geçen sefer zayıflatılmış olmasına rağmen, yüksek rütbeli eşleştirmede hala güçlü yeteneğini gösteriyor. Hareket kabiliyetini, dayanıklılığını ve hasarını azaltarak rakiplerin onunla başa çıkmanın bir yolunu bulabileceğini umuyoruz.

Pasif (↓):
Sha Kalıntısının Patlama Süresi: 1s → 2s
Sha Essence tamamen şarj olduğunda:
Hareket Hızı kazanımı:% 30 →% 45 (yalnızca bir kez tetiklenebilir ve 2 saniyede hızla azalır)
Büyü Vampiri:% 20 →% 10

Nihai (↓):
Black Dragon formunda verilen Temel Hasar: 200-360 → 180-310

 

[Luo Yi] (↓)

Beceri 1 (↓):
Temel Hasar 250-450 → 230-430

Beceri 2 (↓):
İlk Hasarın Temel Hasarı: 250-350 → 200-280
İlk Hasarın Büyü Gücü Bonusu:% 50 →% 40
Reaksiyon hasarı ve mesafesi% 10 düşürüldü

 

[Yi Sun-shin] (↓)

Şu anda Yi Sun-shin, özellikle yüksek rütbeli maçlarda erken ve orta oyunda diğer kahramanlardan çok daha güçlü. Bu nedenle, onu bir dereceye kadar sinirlendirdik ve performansa göre gelecekteki ayarlamaları düşünmeye devam edeceğiz.

Pasif (↓):
İlk gelişmiş saldırının Kritik Hasarı:% 85 -% 100 →% 70 -% 100

Beceri 1 (↓):
% 30 Hasar Azaltma kaldırıldı


[Ling] (↓)

Ling'in yüksek hasar almasının makul olduğuna inanıyoruz, ancak rakiplerin Ling'in suikastıyla bir dereceye kadar başa çıkabileceklerini umuyoruz.

Pasif (↓):
Ling duvarda kontrol edilirse yere düşecek ve 2 saniye boyunca% 30 yavaşlayacak

Beceri 2 (↓):
Bu beceriyi duvarlara atmanın gecikmesi: 0,4 sn → 0,5 sn

Nihai (↓):
Hareket Hızı kazanımı:% 30 →% 10
Skill 1 ve Ultimate'ın açıklaması optimize edildi
[Esmeralda] (~)

Kalkan limiti sorununu çözdük ve Beceri 1'in sağladığı kalkanı güçlendirdik.

Beceri 1 (~):
Kalkan: 350-700 → 400-750
Kalkan kazancının Maks SP'nin% 50'sini aşması sorunu düzeltildi
Optimize edilmiş beceri açıklaması


[Helcurt] (~)

Büyük ölçüde becerilere güvenen kahramanlara karşı koyabilen bir Suikastçı olarak, sessizlik yeteneğini korumanın makul olduğunu düşünüyoruz. Ancak şu anda Pasifi çok kolay tetikleniyor ve bu da rakiplerin onunla başa çıkmasını zorlaştırıyor. Bu nedenle aşağıdaki ayarlamaları yaptık:

Nitelikler (↑):
Saldırı Hızı: 1,0875 → 1,1675

Pasif (↓):
Düşman artık sadece kontrol edildiğinde susturulabilir


[Karina] (↑)

Bir Reap Assassin olarak, Karina'nın kalma çizgisi çok düşük. Nihai yeteneği ile düşmanı başarılı bir şekilde öldürmediğinde, savaşma şansı bulması çok zor olacaktır. Bu nedenle, aşağıdaki ayarlamaların katliam çizgisini ve hata tolerans oranını artıracağını umuyoruz.

Pasif (↑):
Hedefin kaybettiği HP:% 10 →% 13

Nihai (↑):
Bekleme Süresi: 36/30/24 → 28/24/20

 

[Natalia] (~)

Natalia'nın gelişmiş Temel Saldırısı, oyunun başlarında ve sonlarında farklı hasar miktarına sahiptir. Kritik hasarını da tahmin etmek zordur. Kullanıcılarının ve rakiplerinin verdiği hasarı daha doğru tahmin edebilmesi için hasarını farklı aşamalarda dengeledik.

Pasif (~):
Gelişmiş Temel Saldırının Hasarı: 270 +% 80 Toplam Fiziksel Saldırı → 350 +% 90 Toplam Fiziksel Saldırı
Kritik Hasar:% 200 →% 140


[Vale] (↑)

Oyunun başlarında iki beceri dalını dengeledik ve çiftçilik yeteneğini biraz geliştirdik.

Beceri 1 (↑):
Mana Bedeli: 75 ~ 100 → 60 ~ 85
Temel Hasar: 230 ~ 430 → 250 ~ 450
Hasar Menzili Artışı seçildiğinde: Bekleme Süresi: Tüm seviyelerde 8,5 ~ 6s → 5s
Gösterge boyutunu gerçek aralıkla senkronize etti

Beceri 2 (~):
Vuruşta Durma Etkisi seçildiğinde, sürekli kasırganın Temel Hasarı: 60 ~ 160 → 90 ~ 215
Knock-airborne Etkisi seçildiğinde, havada uçuş süresi: 1.2 → 1.1


[Kaja] (↑)

Bir Dövüşçü olarak Kaja, oyunun başlarında itme yeteneğinden ve dayanıklılıktan yoksundur. Böylece onu bu yönlerden güçlendirmiş olduk.

Nitelikler (↑):
Temel HP: 2459 → 2609

Beceri 1 (↑):
Temel Hasar: 120 ~ 270 → 135 ~ 285

 

[Kimmy] (~)

Oyunun başlarında ve sonlarında verdiği hasar arasındaki büyük fark, hem kullanıcılarının hem de rakiplerinin oyun deneyimini etkiledi. Böylece oyunun erken safhasında yüksek vuruş şansını korurken bu sorunu dengeledik.

Temel Saldırı (~):
Toplam Fiziksel SDR:% 35 →% 30 ~% 41 (seviyeye göre artar)


[Martis] (↑)

Martis oyunun erken safhalarında görece zayıf. Pasifini daha sık tetikleyebilen Beceri 1'in bekleme süresini düşürdük. Bunun, oyunun başlarında onu etkili bir şekilde güçlendireceğini umuyoruz.

Beceri 1 (↑):
Bekleme süresi 10-7'den 8-6s'ye ayarlandı


[Terizla] (↑)

Terizla, Ultimate gücü onlara vursa bile düşmanları neredeyse hiç kontrol edemez ve oyunun sonlarında patlama aralığı, aynı türden diğer kahramanlara kıyasla nispeten uzundur. Bu nedenle, kontrol etkisini güçlendirdik ve Yeteneğinin bekleme süresini düşürdük.

Nihai (↑):
Bekleme süresi 48-42'den 48-36 saniyeye ayarlandı
Hareket Hızı azaltımı tüm seviyelerde% 10 arttı.

 

[Claude] (↑)

Son ayar, Claude'u oyunun başlarında daha az rekabetçi hale getirdi. Böylece Beceri 1'i biraz güçlendirdik.

Beceri 1 (↑):
Saldırı Hızı ve Hareket Hızı kazanımı:% 2 ~% 4,5 →% 2,5 ~% 5


[Aldous] (~)

Aldous, oyunun erken safhalarında nispeten zayıftır, ancak oyunun sonlarındaki gelişmiş Temel Saldırısı, onunla başa çıkmayı zorlaştırır. Böylece, onun için çiftçilik zorluğunu azalttık ve gelişmiş Temel Saldırılarını zayıflattık.

Beceri 1 (~):
Gelişmiş Temel Saldırının Temel Hasarı: 100 ~ 300 → 130 ~ 330
Her bir Ruh Çalma yığından hasar artışı: 8 → 7
[Alfa] (↑)

Alfa'daki son ayarlamalardan sonra, oyunun sonundaki hasarının hala yetersiz olduğunu gördük. Böylece, Alpha, Nihai yeteneği ile düşmana vurduğunda Beta'nın hasarını arttırdık. Alpha'da yetenekli olan oyuncuların Ultimate ile daha fazla hasar verebileceğini umuyoruz.

Nihai (↑):
Beta tarafından verilen hasarın Fiziksel Saldırı Bonusu:% 270 →% 360


[Minsitthar] (↑)

Minsitthar'ın yüksek fayda sağlayan Ultimate özelliği, onu tek başına olağanüstü kılıyor. Uzun bekleme süresi, aynı zamanda sürekli hasar almamasına da neden olur. Onu optimize etmek için bazı rakamları düzelttik ve performansına göre gelecekteki ayarlamaları dikkate alacağız.

Beceri 2 (↑):
Temel Hasar: 230 ~ 455 → 300 ~ 450
Bekleme Süresi: 9 ~ 7 → 8 ~ 6
Mana Bedeli: 60 ~ 110 → 50 ~ 75


[Gatotkaca] (↓)

Hem Tank hem de bir Dövüşçü olarak, Gatotkaca'nın mevcut hasarı çok yüksek ve Beceri 1'in sürekli yavaş etkisi nedeniyle rakipleri zorlukla uzaklaşabiliyor. Bu nedenle, aşağıdaki ayarlamaları yaptık.

Pasif (↓):
Oyunun sonlarında geliştirilmiş Temel Saldırının hasarı biraz azaltıldı

Beceri 1 (↓):
Yavaş Etki:% 40 →% 30


[Harith] (↑)

Pasif (↑):
Aldığı KK etki süresi artık yakındaki düşman kahramanların sayısına göre doğru şekilde değişiyor.

 

III. Haftalık Ücretsiz Kahramanlar ve Yeni Görünümler

 

1. 26 Ağustos'ta Parça Mağazası Ayarlamaları (Sunucu Saati)

a. Premium Kostüm Parçası Mağazası

Mevcut olacaklar: Hayabusa [Spacetime Shadow] ve Hylos [Jungle Watcher]
Müsait olmayacak: Akai [Yaz Partisi]

b. Nadir Deri Parçası Mağazası

Mevcut olacaklar: Chou [Go Ballistic], Sabre [Force Warrior], Layla [Bunny Babe], Aurora [Heartbreak Empress] ve Argus [Dark Draconic]

Mevcut olmayacak: Alucard [Viscount], Franco [Apocalypse], Zilong [Doğu Savaşçısı]. Fanny [Kraliyet Süvari] ve Irithel [Nightarrow]

c. Kahraman Parçası Mağazası

Mevcut olacaklar: Esmeralda, Atlas, Moskov, Lunox, Natalia ve Lancelot

Kullanılamayacak: Pharsa, Angela, Wanwan, Carmilla, Cecilion ve Baxia.


2. Esmeralda'nın Starlight Görünümü "Cleopatra", Eylül Ayına Özel Starlight Görünümü, 1 Eylül'de (Sunucu Saati) Resmi Sunucuda ve Gelişmiş Sunucuda satışa sunulacak.


3. Carmilla's Skin "Magician Girl" 25 Ağustos'ta (Sunucu Saati) satışa sunulacak. Diamond 599. Lansman haftası% 30 Diamonds OFF.

Carmilla ve skin "Magician Girl bir pakette olacak ve 25 Ağustos'ta (Sunucu Saati) satışa sunulacak. Lansman haftası% 30 Diamonds OFF.

 

4. Ücretsiz Kahramanlar

 

Sunucu Saati 28.08.2020 05:01:00 - 9/4/2020 05:00:00
(Kontrol etmek için ana sayfanın sağ üst köşesindeki Ayarlar düğmesine dokunun.)
8 Ücretsiz Kahraman: Hayabusa; Fanny; Roger; Lancelot; Esmeralda; Angela; Zhask; Wanwan
6 Ekstra Starlight Üye Kahramanı: Chou; Baxia; Lapu-Lapu; Faramis; Hanzo; Terizla

 

Sunucu Saati 9/4/2020 05:01:00 - 9/11/2020 05:00:00
(Kontrol etmek için ana sayfanın sağ üst köşesindeki Ayarlar düğmesine dokunun.)
8 Ücretsiz Kahraman: Granger; Atlas; Minotaur; Helcurt; Johnson; Masha; Khufra; Hanzo
6 Ekstra Starlight Üye Kahramanı: Harley; Hanabi; X.Borg; Selena; Kagura; Sun

 

Sunucu Saati 9/11/2020 05:01:00 - 9/18/2020 05:00:00
(Kontrol etmek için ana sayfanın sağ üst köşesindeki Ayarlar düğmesine dokunun.)
8 Ücretsiz Kahraman: Natalia; Pharsa; Hilda; Vexana; Lesley; Lylia; Kaja; Guinevere
6 Ekstra Starlight Üye Kahramanı: Aurora; Kadita; Akai; Belerick; Granger; Jawhead

 

Sunucu Saati 18.09.2020 05:01:00 - 9/25/2020 05:00:00
(Kontrol etmek için ana sayfanın sağ üst köşesindeki Ayarlar düğmesine dokunun.)
8 Ücretsiz Kahraman: Atlas; Gatotkaca; Lunox; Popol ve Kupa; Dyrroth; Badang; Uranus; Ling
6 Ekstra Starlight Üye Kahramanı: Estes; Grock; Yi Sun-shin; Kaja; Helcurt; Chang'e

 

IV. Savaş Alanı Düzenlemeleri

 

[Battlefield]

1. Yüksek net değere sahip düşmanları ortadan kaldırmak artık daha fazla bonus altın veriyor.

2. Imperial Sanctuary ve The Celestial Palace'daki duvarlar optimize edildi.

3. Western Desert'deki görsel efekt optimize edildi.

4. HP Yenileme ve Mana Yenileme sayıları artık her 5 saniye yerine 1 saniyede bir gösteriliyor. (Regen etkileri eskisi gibi kalır.)

5. Savaş içi arayüzdeki Saldırı Hızı numarası şu andaki gerçek sayı ile aynıdır (0,8 ile çarpılmak yerine). Gerçek etki aynı kalır.

6. Minyonlar için gezinme mekanizması optimize edildi. Rotaları artık daha makul.


[Ekipman]

1. Parlayan Değnek
Eşsiz Pasif: Kavurma - Aynı hedefe birden çok kez verilen hasar% 2,5'ten% 2'ye düşürüldü.

2. Kraliçe'nin Kanatları
Yegane Pasif: Demonize - Hasar azaltma% 50'den% 40'a ayarlandı.
Fiziksel Can Çalma kazanımı% 30'dan% 40'a ayarlandı.
Bekleme süresi 50'den 60 saniyeye ayarlandı.
Beceri hazır olduğunda bir simge hatırlatıcısı eklendi.


[Hata Düzeltmesi]

1. Sürüngenler için gezinme mekanizması optimize edildi. Düşmanı kovalarken yaratıkların savaştan çıkma sorunu düzeltildi.

2. Vale'nin seçilen yetenek dallarının tetiklenmemesi sorunu düzeltildi.

3. Thamuz'un "Molten Scythes" in bazı durumlarda kullanılamaması sorunu düzeltildi.

4. Bazı özel durumlarda Karina'nın konumunun düşmanlar tarafından görülebilmesi sorunu düzeltildi.

5. Freya ve Badang bazı durumlarda Altın Asa ile donatıldığında Endless Strike'ın istiflenememesi sorunu düzeltildi.

6. Irithel'in Ultimate, Winter Truncheon ve Cyclone Eye aynı anda tetiklendiğinde ortaya çıkan anormal animasyon düzeltildi.

7. Khaleed'in Pasif simgesinin yanlış hasar sayısı düzeltildi

8. Bazı durumlarda kahramanın savaş alanında yükselme sorunu düzeltildi.

9. Kahraman, Orta Şerit Taretinin yakınındaki çalılıkların kenarındayken anormal uyarı çerçevesi düzeltildi.

10. Bazı çalılıklarda ara sıra oluşan gecikme sorunu düzeltildi.

 

V. Sistem Ayarları

 

1. İnşa ekranındaki kahraman listesindeki anormal kahraman avatarı düzeltildi.

 

2. AFK Kural Değişikliği

a. Draft Pick'te, sizinle takım olmayan bir AFK oyuncusu nedeniyle bir maç kaybederseniz, bir yıldız kaybetmezsiniz. Bu etki, her hafta yalnızca 1 kez tetiklenebilir.

b. Draft Pick'te AFK oyuncuları Savaş Puanı ve EXP almayacak ve hisseleri kendileriyle takım olmayan oyunculara yeniden dağıtılacak.

 

3. Dereceli Modunun kilidini açtıklarında düşük Kredi Puanlı oyuncular için test yakında yapılacak.

 

4. Ana ekrandaki manga simgesi güncellendi.

 

5. Oyun ortamını temizleme

Artık diğer oyuncunun kişisel durumunu tekrar bildirebilirsiniz.
Optimize edilmiş engellenmiş kelimeler.
Yeni işlev: Grup Avatarını Bildir
Savaş alanında uygunsuz mesajlar gönderen oyuncular artık sessize alınacak.

 

6. Mythic Rank'a Koruma Puanları eklendi. Koruma Kartı artık Mythic Rank için mevcut.

 

7. Yeni elde edilen kahramanlar, ancak en az 2 Klasik / Kavga maçında kullanıldıktan sonra Dereceli Modunda kullanılabilir.

 

8. Kasıtlı beslenme ve hareketsiz performansın ceza kriterlerini optimize etti

 

9. Arkadaş işlevi optimizasyonu

a. Takip limiti artırıldı. Her arkadaşın olduğunda, bir oyuncuyu daha takip edebilirsin.
b. Arkadaş sınırına ulaşacağınız zaman açılır uyarı eklendi
c. Arkadaşları kaldırdıktan sonra bekleme süresi iptal edildi
d. Bir sözü olan arkadaşlar şimdi arkadaş listenizin en üstünde gösterilecek.
e. Arkadaşınızla oynanan maçların kayıtları artık arkadaşınızın profilindeki "Benimle İlgili" bölümünde görüntüleniyor.

 

10. Grup işlevi optimizasyonu

a. Bir gruba katıldıktan sonra, grubun "Grubum" sayfasındaki ana ekranda arkadaş listesinde görüntülenip görüntülenmeyeceğini seçebilirsiniz.

 

11. Lobi işlevi optimizasyonu

a. Artık lobide yalnız olduğunuzda arkadaşlarınızdan davetiye alabilirsiniz.
b. Takım arkadaşlarının son maçındaki öldürme ve asist bilgileri şimdi lobide gösterilecek.

 

12. Kahraman Gücü

a. "Kahraman Liderler Sıralamasındaki Gücüm'e Kahraman Gücü Kuralları eklendi
b. Hile puanını azaltmak için, çok kısa sürede teslim olursanız veya bir maçı kaybettiğinizde Kahraman Gücü normal olarak düşülecektir.

 

13. İhlal yapan oyuncular listelenecek ve yakında herkese gösterilecektir.

 

14. Arap versiyonu için profil arayüzünün düzeni optimize edildi.

 

15. Kredi Puanı 100'ün üzerinde olan oyuncular oyuna giriş yaparak Kredi Puanı kazanmayacaktır.

 

16.Kredi Puanı Kesinti Oranı ve Kredi Puanı Günlük Geri Yükleme Sınırının görüntülenmesi optimize edildi

 

17. Yüksek Kredi Puanı Düşürme Oranına sahip oyuncular maçlarda ihlal yapmışlarsa, Kredi Puanı kesintileri daha şiddetli olacaktır (rapor edilsin veya edilmesin).

 

18. VS Al modunda 70'den yüksek olduğunda Kredi Puanı geri yüklenemez.

 

19. "One More Game" in oyun sonrası ekranındaki görsel efekti optimize edildi.

 

20. Savaş içi mağaza optimize edildi
Önerilen ekipman listesi, siz inşa planlarını değiştirdikten hemen sonra değiştirilecektir.

 

21. Yüksek kaliteli grafiklerden düşük kaliteli grafiklere geçerken varsayılan haritanın Göksel Saray olarak değiştirilme sorunu düzeltildi.

 

22. Günlük paylaşım görevi tamamlanmadığında kırmızı nokta hatırlatıcısı olacaktır.

 

23. Başarıyla paylaştıktan sonra "Paylaşımcı" başarısının ilerleme hatırlatıcısı eklendi.

 

24. Takım arkadaşlarının aynı kahramanı Taslak Seçimde yasaklayabileceği sorunu düzeltildi

 

25. Taslak Seçimde iki oyuncu pozisyon değiştirdikten sonra yanlış yerleştirilen sohbet düzeltildi.

 

[BRAWL Modu]

 

[Tasarımcılardan] - Yeni yama, Brawl Modu dengelemesine odaklanıyor

Son Brawl ayarlamasından bu yana birkaç ay geçti. Bu süre zarfında, Magic Chess'i ve yeni çıkacak başka bir yeni modu test ediyor ve mod dengeleme konusunda bazı etkili deneyimler edindik. Deneyim hala yeterince olgunlaşmamış olsa da, bu aylarda öğrendiklerimizi MLBB - Brawl Mode'daki en eski arcade moduna uygulamaya karar verdik.
Geçmişte, denge performansının Brawl Mode ve genel modlarda neredeyse aynı olması gerektiğini düşündük, bu yüzden oyuncuların Brawl Mode'u nasıl oynayacaklarını öğrenmeleri gerekmiyordu.
Ama şimdi, kahramanların çoğunu farklı modlarda daha dengeli hale getirebilecek bazı yeni dengeleme yöntemleri bulduk.
Bu yöntemleri Brawl Mode'a uyguladığımızda, umduğumuz şey sadece kahraman kademe listesindeki sırayı değiştirmek değil, üst düzey kahramanlar ile alt kahramanlar arasındaki boşluğu daraltmaktır. Odette ve Estes hala güçlüler, ancak artık onlarla başa çıkmak için kaçmaktan başka bir yol bulabilirsiniz!
Brawl oyuncularının bu yama notunu okuduktan sonra faydalı bir şeyler öğrenebileceğini umuyoruz.

 

[Büyüler]

Revitalize - Restorasyon% 50 düşürüldü
Flameshot - Dolum süresi% 50 arttı, Hasar% 25 düşürüldü
Aegis - Dost kahramanlar için kalkan etkisi% 50'den% 25'e ayarlandı

 

[Güçlendirilmiş Kahramanlar]

Natalia: Ayarlama Yok → Verilen Hasar +% 8, Alınan Hasar -% 5
Aldous: Ayarlama Yok → Alınan Hasar -% 8
Chou: Ayarlama Yok → Alınan Hasar -% 8
Karina: Ayarlama Yok → Verilen Hasar +% 8
Fanny: Ayarlama Yok → Verilen Hasar +% 8
Zilong: Ayarlama Yok → Alınan Hasar -% 5
Jawhead: Ayarlama Yok → Alınan Hasar -% 5
Kaja: Ayarlama Yok → Alınan Hasar -% 5
Esmeralda: Ayarlama Yok → Alınan Hasar -% 5
Harith: Ayarlama Yok → Verilen Hasar +% 8
Grock: Ayarlama Yok → Alınan Hasar -% 3
Harley: Ayarlama Yok → Verilen Hasar +% 3
Granger: Ayarlama Yok → Alınan Hasar -% 3
Helcurt: Ayarlama Yok → Alınan Hasar -% 3

 

[Zayıflamış Kahramanlar]

Odette: Ayarlama Yok → Verilen Hasar -% 5, Alınan Hasar +% 5
Estes: Ayarlama Yok → İyileştirme Etkisi -% 5, Alınan Hasar +% 5
Bane: Ayarlama Yok → Verilen Hasar -% 5, Alınan Hasar +% 5
Vexana: Ayarlama Yok → Alınan Hasar +% 8
Zhask: Ayarlama Yok → Alınan Hasar +% 8
Uranüs: Ayarlama Yok → Verilen Hasar -% 5
Hanabi: Ayarlama Yok → Alınan Hasar +% 5
Cecilion: Ayarlama Yok → Verilen Hasar -% 3
Hanzo: Ayarlama Yok → Alınan Hasar +% 3
Chang'e: Ayarlama Yok → Verilen Hasar -% 3

You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2023-2-2 05:25 PM GMT+8

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2013 Comsenz Inc.

Quick Reply To Top Return to the list