Mobile Legends: Bang Bang

 Forgot password?
 Register now.
View: 644|Reply: 0
Collapse the left

[Mod Post] [Arena] ile tanışın ~ 1.5.21 Yama Notları ~ [Gelişmiş Sunucu]

[Copy link]
Post time 2020-10-13 11:14 PM | Show all posts |Read mode

Sign up now, Make more friends, Enjoy with more features, Let you easily Fun Community.

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

 

 

[Arena] ile tanışın


Sevgili Oyuncu, yepyeni mod [Arena], bu Gelişmiş Sunucu güncellemesinden sonra oynanabilecek.

 

[Arena] Giriş:

[Arena] modunda, 1v1 savaşında başka bir oyuncuyla eşleşeceksiniz. Ve amacınız basit, onlar sizinkini devirmeden önce rakibinizin Küçük Komutanını indirin. Bunu yapmak için, Kahramanları ve Canavarları çağırmak için kartları kullanmanız ve rakibinizin birliklerine karşı savaşmak için büyü yapmanız gerekecektir. Bir taraftaki Küçük Komutan devrilene kadar savaş devam edecek. Canavarları çağırmak ve büyü kullanmak için bir kaynak olan [Shard] birkaç saniyede bir üretilir. Ve [Parçalar] harcayarak Kahramanları çağırmak için kullanılan kaynak [Öz] üretilecek.

İyi bir başlangıç ​​eli biraz yardımcı olduğu için şansa bazen ihtiyaç duyulsa da, bu mod strateji seçme ve karar verme gibi yeteneklerin gerçekten parladığı yerdir. Yani, ister Magic Chess hayranı olun, ister Gerçek Zamanlı Strateji oyunu aşığı olun, kesinlikle kaçırmak istemeyeceğiniz mod budur!

 

1. Kart Alın
[Arena] 'ya girdikten sonra, başlamanıza yardımcı olacak bir dizi eğitim verilecek. Tam eğitimde geçtikten sonra 9 temel kart ile ödüllendirileceksiniz. Oynarken, Savaş Sandıklarından ve Çağırma Kürelerinden kartlar alabilirsiniz. Elde edilen çift kartlar, ona daha fazla güç vermek için ilgili kartları yükseltmek için kullanılacaktır.Ayrıca, seviyenizi ilerledikçe daha fazla kartın kilidi açılacaktır. Efsane Öğretildiğinde tüm kartların kilidi açılacaktır. Kahraman kartları için Yaygın olmayan ve Nadir olmak üzere iki nadirlik seviyesi vardır. Monster / Spell kartları için Common ve Uncommon olmak üzere iki nadirlik seviyesi vardır.


2. Kart Desteleri Oluşturun

Koleksiyonda kart detaylarını ve yükseltme kartlarını bulabilirsiniz. Bir deste inşa ederken, ortalama Shard maliyetinin yanı sıra güverte kompozisyonuna da dikkat ettiğinizden emin olun, çünkü makul bir Shard maliyet eğrisi ve iyi dengelenmiş bir yaratık-büyü oranı size her zaman üstünlük sağlayabilir.

 

3. Temel Kurallar ve Kazanma Koşulu

Bir [Arena] maçında, rakibinizle savaşmak için Küçük Komutanınızı seçmeniz ve Antik Arena'ya girmeniz gerekecek. Küçük Komutan düşürüldüğünde maç biter. Bu yüzden, Kırıkları ve Özleri akıllıca kullanmaya çalışın ve kartlarınızı daha stratejik bir şekilde yerleştirin. Canavarlar ve Büyülerden çok daha büyük bir güçle, Kahraman kartının iyi kullanımı arenada büyük bir fark yaratabilir.

 

4. Derece ve Ödüller

Derece Puanı kazanabilirsiniz. Her maçtan sonra Savaş Puanları ve Savaş Sandıkları. Daha yüksek bir sıralama ile daha fazla kartın kilidi açılabilir. Savaş Puanları veya zaten kilidi açılmış kartları Savaş Sandıklarından alabilirsiniz.
[Arena] için tüm temel özellikler bu. [Arena] ile ilgili herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, lütfen Müşteri Hizmetleri aracılığıyla bize bildirmekten çekinmeyin. Şimdi, Arena'ya girip eğlenme zamanı!


Lütfen aklınızda bulundurun:
- Arena'ya Arcade Modlarından girebilirsiniz.
- Bu modu oynatmak için mod kaynağını indirmeniz gerekecek.
- Arena'dan hesap Exp ve Battle Point kazanabilirsiniz. Ancak bu moddan Sandık Puanı kazanamazsınız.
- Arena modunda Başarıları tamamlayamazsınız. Arena istatistikleri Profil veya Liderlik Tablolarına kaydedilmeyecek.

You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2023-2-3 03:06 AM GMT+8

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2013 Comsenz Inc.

Quick Reply To Top Return to the list