Mobile Legends: Bang Bang

Forgot password?
 Register now.
View: 806|Reply: 4
Collapse the left

[Hata Raporu] 2051 YILINA PERMA BAN HAKKINDA

[Copy link]
Post time 2021-1-28 06:34 AM | Show all posts |Read mode

Sign up now, Make more friends, Enjoy with more features, Let you easily Fun Community.

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x
Edited by merke98 at 2021-1-28 06:42 AM

Merhabalar ML Türkiye,

Hesabım askıya alındı sebebi hile reportlamalara göre maphack ve aşırı hasar veriyor diye oyuna giriş yapamadığım için Müşteri temsilcisine ulaşamıyorum telefonum oyuna erişime engelli. ML Türkiye instagram discord ve Facebook grubuna post bıraktım 1 kişi dönüş sağlamıyor son çare olarak buraya giriş yapıp derdimi anlatmak olucak. Hesabım 2 kez ban yedi geçmiş zamanda 7 günlük bandı sebebini bilmiyorum 2.banım 90 günlük hesabım 1 sezon oyuna giremedi 2. banı 3.part uygulama kullanmadığım halde Facebook adresimi çözüp kendi Facebook adreslerini bağladılar maillerime duruyor Facebook üzerinden konuşma kayıtlarını sunabilirim buraya gerekirse. oyun 2020nin sonlarına doğru yapmış olduğu güncelleme ile moonton hesabıyla Facebook vk Gmail gibi bağlı hesapları çözmeye olanak sundu taki benim iş işten geçtikten sonra gelen bi güncellemeydi. 3.banım 3.part self uygulamalar kullanmadan oyunun dosyalarına erişim değişim yapmadığım halde 7 8 kişinin feedledi diye reportladigi için perma ban olarak tarihe geçti. aktif olarak oynadığım severek oynadığım emegimin karşılığını aldığım bi oyunken bir sabah uyandığımda oyuna giriş yapamadığımda hiç kimseye ulaşamadığımda anlamış oldum ki haksız yere ban sırasına benim hesabımda girdi.

Değerli Türkiye Yönetimi Hesabıma gerekli araştırma işlemi yapılmasını ve tarafıma bilgi aktarımı adil ve rekabetçi bir ortamda tekrardan savaşçı olmak istiyorum en kısa sürede aranızda olmak için bu gönderiyi ve gerekli bilgilerimi yazdım

Sunucu kimliği 32650125 Sunucu 4020

Saygılarımla,
 Author| Post time 2021-1-28 06:43 AM | Show all posts
https://hizliresim.com/l4anMf

Oyun içi müşteri temsilcisine baglananamak. ve ban günüm
 Author| Post time 2021-1-28 06:46 AM | Show all posts
2019da hesabım başka birisi tarafından ele geçirildi Facebook ve Gmail üzerinden konuşmalarımın 1 kısmı https://hizliresim.com/7G1aoy
Post time 2021-2-28 04:17 AM | Show all posts
Merhaba. Hesap kısıtlamasının adil olmadığını düşünüyorsanız, yasaklama incelemesi için başvurabilir, bunun için müşteri desteği ile iletişime geçebilirsiniz.
Post time 2021-3-13 04:10 PM | Show all posts
sayın mod herşeye aynı cevabı vermeyin bi zahmet ilgilenin bende aynı dertten yazdım buraya ilgilenmiyor adamlar ki bizde buraya yazıyoruz yoksa mal değiliz bizde biliyoruz yazmasını günlerdir bu iletişim sorunuyla uğraşıyorum artık küfür edecek duruma getirdiniz 15 gündür haksız yere banlıyım ve oyuna giremiyorum destek ekibi ise asla cevap vermiyor forumda ise mod gelmiş müşteri desteği ile iletişime geç diyor şaka gibi
You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2022-12-7 09:12 AM GMT+8