Mobile Legends: Bang Bang

Forgot password?
 Register now.
View: 467|Reply: 1
Collapse the left

[Hata Raporu] destek ekibi dalga geçiyor

[Copy link]
Post time 2021-3-13 04:01 PM | Show all posts |Read mode

Sign up now, Make more friends, Enjoy with more features, Let you easily Fun Community.

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x
igg:hчphєn
id:157825569
server:4040

şikayetim: oyun sırasında sesli sohbetten kız arkadaşıma ve bana söven adama özelden küfür ettiğim için 30 gün ban yedim ve ilk defa böyle bir şey başıma geldi destek ekibine yüzlerce kez yazmama rağmen hiç bir şekilde doğru düzgün iletişim kurmadılar 15 gündür cezalıyım oyuna giremiyorum sezon bitiyor ve gerçekten bu sinir krizi geçirtecek bir durum haksızlık çok fazla zoruma gitti. Yetkililerden sadece bir tane deniz adında biri cevap verdi oda dalga geçer gibi 2 günde bir saçma sapan bir iki cümlelik şeyler söyleyip bırakıyordu.

madem ilgilenmeyeceksiniz neden destek ekibi var anlamış değilim. 5 yıldır oynuyorum bu kadar saygısız ve terbiyesizce bir şeyi ilk defa görüyorum bide tehdit ediliyorum cezanız asla sonlandırılmayacak eğer tekrarlarsanız sınırsız olacak falan diye eğer banımı açmıyorsanız zaten 15 gün sonra ben oyuna girmemeye karar verdim hatta lütfen cezayı sınırsız yapın ki başka moba oyuna geçmek için bahanem olsun...

Post time 2021-4-10 05:24 AM | Show all posts
Merhaba. Hakaret söz konusu olduğunda ceza sistemi, hakaretin ne kadar kötü olduğuna bağlı olarak farklı işler. Genellikle tehditler, ırkçılık, birinin ölmesini ya da hastalığa yakalanmasını dilemek 30 gün süreyle cezalandırılır.
Bu arada, herhangi bir ceza bireyseldir, kolektif değildir. Yani bir başkasını suçlayamazsınız… Yaptığınız şey için cezalandırıldınız, başkasının yaptığı için değil.
Tabii ki, oyun içi müşteri desteği ile iletişime geçerek cezanın gözden geçirilmesini talep etme olanağınız var.
You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2022-1-23 03:05 PM GMT+8