Mobile Legends: Bang Bang

Forgot password?
 Register now.
1234Next
Return to list New
View: 27649|Reply: 32
Collapse the left

Acil yardım

Close [Copy link]
Post time 2017-3-15 07:08 PM | Show all posts |Read mode

Sign up now, Make more friends, Enjoy with more features, Let you easily Fun Community.

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x
Telefonumu fabrika ayarlarına döndürüp Mobile Legends i tekrar yükledim ama hesabıma geçiş yapamıyorum.Hesabım bir gmail e ve şuan kullandığım facebook hesabına bağlı durumdaydı.hesap id mi bilmiyorum ama hesabım 30lvldı ve sezon 2nin başından beri oynuyorum.Oyun içi destek ingilizce olduğu için buraya yazdım.Yardımcı olursanız sevinirim.
 Author| Post time 2017-3-15 10:44 PM | Show all posts
SSS kısmında sağ üstte contact us ile account problem-account lost ile yazılması gerekenleri yazdım geri dönüş yok.Geri dönmeleri ne kadar sürer bilginiz var mı şuan iki saat oldu
 Author| Post time 2017-3-15 07:42 PM | Show all posts
Hesap değiştir deyince "bu sosyal ortam hesabı bir oyuna bağlı değildir değiştirilemiyor" hatası alıyorum. Hesabı bağla deyince bir mail hesabına bağlanmamış çarı, 30lvllık çarımın bulunduğu hesaba bağlıyor.Bunların hepsi yan çarıma geçiş yaptıktan sonra oldu.
Post time 2017-3-15 08:38 PM From mobile phone | Show all posts
Kayıp hesap konusunda lütfen oyun içi destekle iletişime geçin.
Post time 2017-3-15 08:38 PM From mobile phone | Show all posts
Türkçe yazabilirsin.
 Author| Post time 2017-3-15 11:18 PM | Show all posts
Facebook sayfasında da beş on kişinin daha kayıtlı hesabına erişemediğini gördüm.Güncelleme ile ilgili bir hata mı?
Post time 2017-3-16 03:49 AM | Show all posts
Telefon formatlama sonrası hesaplara ulaşma konusunda sıkıntılar var, doğrudur. Ayrıca ID ve Sunucunuzu oyun içindeki oyuncu ara kısmından kendinizi arayıp bulabilirsiniz.
Post time 2017-3-16 09:13 AM From mobile phone | Show all posts
Hocam oyunda musteri hizmetleri ilgi sifir is yapmaz. Gmail ve feys bagla ne olur ne olmaz hesap degistir bo
Post time 2017-3-16 09:15 AM From mobile phone | Show all posts
Bu konu hakkinda ML ekipi video cekmeli paylasmali hesapi guvenlige alma ve kirtarma hesap degistirme vb.
 Author| Post time 2017-3-16 03:55 PM | Show all posts
id mi server ımı kahraman sayımı herşeyi yazdım 5 6 kez ama herhangi bir geri dönüş almıyorum lütfen artık hesabımı geri istiyorum
You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2022-12-1 10:50 PM GMT+8