Mobile Legends: Bang Bang

Forgot password?
 Register now.
Author: baki
Collapse the left

Acil yardım

Close [Copy link]
 Author| Post time 2017-3-29 11:49 AM | Show all posts
@altuna boşuna uğraşmışsın ben de geldim belki moderatör arkadaşın beklediği cevap gelmiştir diye ama boş.Oyun içi destekten de geri dönüş  alamadım burdan da.Kendileri de çözemiyor demekki bu problemi.ama laf da söyletmezler yaptıkları oyuna ya yeni oyuna başlayacaksın yada bırakacaksın aga.buralarda kendini tüketme
Post time 2017-10-22 07:23 PM | Show all posts
Edited by MaNFuL at 2017-10-22 07:25 PM

Merhaba ben  hesabı googleplay baglayamıyorum  hata veriyor elmas yukleme yapmaya calıştıgım anda hata veriuor bunu  sebebi googleplay hesabına baglı omamasımı acaba şimdiden ilginiz icin tşk ederim iyi gunler dilerim .             MaNFuL
Post time 2017-12-4 10:12 PM From mobile phone | Show all posts
MaNFuL replied at 2017-10-22 07:23 PM
Merhaba ben  hesabı googleplay baglayamıyorum  hata veriyor elmas yukleme yapmaya calıştıgım a ...

Ben oyunu sildim geri yükledim karakterim silindi sıfırdan başlattım
Sonra id numaram vs yolladım müşteri hizmetleri bana aşagıda yazan yazıyı yollamış oyuna giriyorum gene aynı karakter 1 lvl olan açılıyor

we already transfer the game center to your old account, you can swtich acc now click the avatar account login to the existing account , put the game center   

Post time 2018-1-5 02:27 AM From mobile phone | Show all posts
Hesabınız tehlikede diyor herşeye bağli olmasina rağmen müşteri hizmetleriyle görüşün diyor birşey satın almak istediğimde çözüm nedir?
Post time 2018-3-19 12:58 AM From mobile phone | Show all posts
Oyun hatası
Post time 2018-3-19 01:07 AM From mobile phone | Show all posts
Sıralı oyunda 3lig birden düştüm yardım edin
Post time 2018-4-11 04:23 AM From mobile phone | Show all posts
Sunucu numarasini nerden bulucam
Post time 2018-4-17 08:18 PM From mobile phone | Show all posts
Merhaba, hesabıma giriş sorunu yaşıyorum.Mobil Legends SSS den söyledim Facebook veya diğer hesaplarla girişi yanlışlıkla kapatmışım yardım merkezi bende ilk kaydolmak tarihimi istiyor nerden nasıl bulabilirim?Konu hakkında yardımcı olur musunuz
Post time 2018-4-20 08:22 PM From mobile phone | Show all posts
Onoktake replied at 2017-3-15 08:38 PM
Kayıp hesap konusunda lütfen oyun içi destekle iletişime geçin.

Oyun içi destekle nasıl iletişime geçeceğiz
Post time 2018-5-28 02:42 PM From mobile phone | Show all posts
Ben Cyclops ve Lancelot epic köstümü aldım  Cyclops köstümü  etkinlik varken  almıştım hesaba geçmedi. ikincisi  Lancolet epic kostümünü aldığım halde oynayamıyorum. Sonuç olarak geri dönüş yapmadınız. Sizden cevap bekliyorum
You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2022-12-1 10:09 PM GMT+8