Mobile Legends: Bang Bang

 Forgot password?
 Register now.
View: 456|Reply: 0
Collapse the left

[Mod Post] [ARENA] - v95.1 ~ [Orijinal Sunucu]

[Copy link]
Post time 2021-8-27 06:58 PM | Show all posts |Read mode

Sign up now, Make more friends, Enjoy with more features, Let you easily Fun Community.

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

 

 

Şafak Vadisi'nin amansız savaşçıları! Arena Modu bu güncellemeden sonra yeniden açılıyor! Modun 25/08/2021 00:00:00 - 23/09/2021 00:00:00 tarihleri arasında dört hafta boyunca açık olması planlanmıştır. Modu iyileştirmemize yardımcı olmak için lütfen bize geri bildirimde bulunmaktan çekinmeyin!

 

                              [Arena Modu Rehberi]                           


    Arena Moduna girdiğinizde, 1v1 olan savaşta başka bir oyuncuyla karşılaşacaksınız. Amacınız çok basit: Rakibinizin Küçük Komutanı sizinkini düşürmeden önce onu alt etmek. Bunu yapabilmek için kart kullanarak Kahraman ve Canavar çağırmalısınız. Ayrıca rakibinizin birliklerine karşı savaşmak için de büyüler yapmanız gerekecek. Rakibin Küçük Komutanını deviren taraf maçı kazanır.
Her birkaç saniyede bir Parça oluşturulur ve farklı Canavar/Büyü kartları farklı sayıda Parçaya mal olur. Kahramanları çağırmak için kullanılan kaynağa Öz denir. Öz toplaması daha zordur ve biriktirmesi daha uzun sürer. Doğal olarak, Kahramanların özellikleri Canavarlarınkinden daha yüksektir.
Farklı kartlar arasındaki karşıt ilişki şöyledir: Büyü > Grup Canavarları, Grup Canavarları > Tek Canavar, Tek Canavar > Büyü.
Zaman kısıtlaması ve rakibin dizilişinin yanı sıra, taktikler ve şans da önemlidir (başlangıçta dağıtılan rastgele kartların rakibin destesinden daha güçlü olması vb.). Magic Chess veya RTS oyunlarının hayranıysanız Arena Modu tam size göre!


                                 [Güncelleme İçeriği]                                 


    1. [Sahne]: Savaş sahnesinin grafiklerini optimize ettik. İyi grafiklerin genel oyun deneyimini ne kadar etkileyebileceğini hepimiz biliyoruz, bu nedenle önceki haritayı tamamen yeniledik.
    2. [Kart Açma]: Önceki versiyonda, düşük ligdeki oyuncular Zafer Sandıklarından veya Çağrı Kürelerinden yalnızca sınırlı sayıda kart alabiliyordu. Bu yenilemede, tüm oyuncuların moda katıldıkları sürece tüm kartları deneyimleme şansına sahip olabilmeleri için lig kısıtlamasını kaldırdık!
    3. [Kart İşlevi]: Eski kartların bir kısmını yeniledik ve optimize ettik (sırasıyla, Tapınak Lordu, Demir Yengeç, Keskin Pençe, Geliştirilmiş Yakıncı Asker, Kuşatma Makinesi ve Elçi). Ayrıca dört yeni Lejyon canavar kartı ekledik!

 

You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2023-2-9 02:40 PM GMT+8

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2013 Comsenz Inc.

Quick Reply To Top Return to the list