Mobile Legends: Bang Bang

Forgot password?
 Register now.
View: 130|Reply: 0
Collapse the left

Mod [Brawl] ~ v9.1 [Serverul Oficial]

[Copy link]
Post time 2021-10-2 03:10 PM | Show all posts |Read mode

Sign up now, Make more friends, Enjoy with more features, Let you easily Fun Community.

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

1. Scene: Am optimizat tufișurile din Culoarul de Mijloc , lungimea hărții, detaliile solului și efectele de foc, am adăugat efecte de crăpături în Culoarul de Mijloc și efecte de iluminare generală.
  2. Monștri: Am adăugat Crabul de Fier care oferă un Buff de Aur și un effect de Scut după eliminarea acestuia.
  3. Runa: Am adăugat Runa, care acordă un efect de restaurare a HP-ului timp de 5 secunde odată ce este preluată și un efect de vindecare în zonă.
  4. Butoi: După lansarea Butoiului, poți selecta un punct de aterizare pentru a te deplasa spre locația respectivă pe o traiectorie în cerc, iar Butoiul va provoca daune într-o zonă mică la aterizare.
  5. Sunet: Am Optimizat sunetele legate de Alegerea Eroului și am adăugat efecte de sunet pentru Prima Eliminare, Prima Turetă Distrusă și pentru Eliminarea Eroilor.
  6. Am crescut valoarea inițială de Aur de la 800 la 1200.
  7. Viteza de Mișcare a Minionilor începe să crească după 4 minute.
  8. Am crescut nivelul de HP al minionilor spre finalul meciului.
  9. Timpul de reapariție al eroilor a fost optimizat, reducând timpul de reapariție la nivelurile inferioare, în timp ce crește la nivelurile superioare (timpul inițial de reapariție este de 1 secundă, care crește cu 2 secunde pentru fiecare nivel crescut și cu fiecare minut care trece).
You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2021-12-6 08:08 AM GMT+8