Mobile Legends: Bang Bang

 Forgot password?
 Register now.
View: 460|Reply: 0
Collapse the left

[Mod Post] [Boommander] v.45.1 ~ [Orijinal Sunucu]

[Copy link]
Post time 2021-11-6 04:17 AM | Show all posts |Read mode

Sign up now, Make more friends, Enjoy with more features, Let you easily Fun Community.

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

 

 

Şafak Vadisi Savaşçıları! 2021'in yeni modu Boommander, 6 Kasım'da resmi sunucuda beta testi için mevcut olacak.

 

[Arka Plan Hikayesi]

       İçerisinde harika büyüler barındıran Köken Ağacı, sayısız gizemli dünyalar doğurdu. Benzersiz özellikleri ve formları olan bu muhteşem dünyalar, Şafak Vadisi'nin her yerindeki Küçük Komutanları kendine çekmeyi başardı. Bilinmeyen dünyalar genellikle bilinmeyen tehlikeler demektir. Ama Küçük Komutanlar bu yeni dünyalara savunmasız çıkacak kadar düşüncesiz değil. Gizli silah Pofuduk yanlarında! Pofuduk'un yardımıyla onları hiçbir şey durduramaz ve böylece heyecan verici bir macera başlar!

 

[Nasıl Oynanır]    

       Boommander Modunda, Küçük Komutanları yöneterek oynayacak ve Pofudukları kullanarak farklı dekor taşlarıyla birleştirilmiş haritalarda diğer oyunculara karşı rekabet edeceksiniz.

       Bu beta testi için mevcut oyunlar aşağıdaki gibidir:

 

[2 Oyunculu Nakavt]

       Kazanma Koşulu: Her öldürme 1 puan verir. 5 puana ulaşan takım kazanır.

       Harita Sayısı: Ada Teması - 7; Arazi Teması - 5.

       Aletler: Her maçta oyuncular, farklı sahne objektiflerini patlatarak aletler elde edebilir. Bu aletler oyuncuya [Temel Özellik Artışı] (Fluffy kapasitesi, Fluffy'nin patlama aralığı, karakterin Hareket Hızı) sağlar. Bazı [Özel Aletlerin] (Bambu Çubuğu, Görünmezlik Pelerini, Dokunulmaz Kalkan, vb.) ise beceri olarak gibi kullanılması gerekir.

       Öldürme: Oyuncular, rakibin Küçük Komutanının etrafını sarmak veya tuzağa düşürmek için Pofudukları kullanabilir. Pofuduk, kısa bir gecikmeden sonra patlar ve yakındaki oyuncuları tuzağa düşürmek için bir şok dalgası yayar. [Tuzağa düşmüş düşmanlara] yaklaşarak onları öldürebilirsiniz.

       Kurtarma: Oyuncular, [tuzağa düşmüş takım arkadaşlarına yaklaşarak] onları tuzaktan kurtarabilir.

       Ölümcül Izgara: Yavaş yavaş genişleyen ölümcül ızgara, 2 dakika sonra haritanın sınırlarında görünecektir. Ölümcül ızgaranın menzilindeki oyuncular ölene kadar sürekli hasar alırlar.

 

[2 Oyunculu Futbol]

       Kazanma Koşulu: Her öldürme 1 puan verir. 5 puana ulaşan takım kazanır.

       Harita Sayısı: Nehir Teması - 2.

       Özel Pofuduk Aletleri: Özel Pofuduk aletleri, sahada rastgele ortaya çıkacaktır. Onları alarak farklı Pofuduk komboları yapabilirsiniz.

       Öldürme: Oyuncular, rakibin Küçük Komutanının etrafını sarmak veya tuzağa düşürmek için Pofudukları kullanabilir. Pofuduk, kısa bir gecikmeden sonra patlar ve yakındaki oyuncuları tuzağa düşürmek için bir şok dalgası yayar.

       Kırmızı Pofuduk: Kırmızı Pofuduk, 1 dakikadan sonra rastgele olarak gökten düşer. Kırmızı Pofuduk tarafından vurulan oyuncular sersemletilir.

      

       Boommander Modunun oynanışını güncellemeye, değerleri düzenlemeye ve gelecekte farklı haritalar ve kurallarla daha fazla oyun yayınlamaya devam edeceğiz. Moda ilk katılan sen ol ve bize değerli görüşlerini bildir!

Related collections:

  • · Gtgg|Threads: 1, Subscribe: 0
You have to log in before you can reply Login | Register now.

Points Rules

Mobile Phone Version|Dark Room|Mobile Legends: Bang Bang Official Forum

2023-3-30 02:11 PM GMT+8

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2013 Comsenz Inc.

Quick Reply To Top Return to the list